طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

0 %
طراحی سایت فروشگاهی
دپارتمان دیجیتال مارکتینگ شرکت ویرا سگال کارو با سابقه ای درخشان
خدمات ما :
 • طراحی سایت
 • طراحی انواع اپلیکیشن
 • بهینه سازی سایت SEO
 • تولید محتوای اختصاصی
 • تبلیغات در گوگل Google Ads
 • رپورتاژ خبری
 • بازاریابی سوشال مدیا
 • طراحی کمپین تبلیغاتی
 • اینفلوئنسر مارکتینگ
با ما در ارتباط باشید :
 • شنبه تا پنج شنبه
 • از ساعت 8 صبح الی 7 شب
 • تلفن : 88809098 - 88949021
 • موبایل : 09195151538
 • ایمیل : info@vira-sk.com
نشانی :
 • تهران ، خیابان ولیعصر ، ابتدای خیابان مطهری ، پلاک 472 ، ویرا سگال کارو
 • نمونه طراحی سایت های ویرا :

مراحل طراحی سایت، بررسی مرحله ای اصول طراحی وب سایت

2 آگوست 2021

مراحل طراحی سایت حرفه ای از جمله شغل ها دیجیتال مارکتینگ است. که امروزه توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند. اکثر کسب و کارهایی که از طریق روند ساخت وب سایت راه اندازی شده اند یا قصد شروع به کار را دارند یا به دنبال داشتن یک سایت هستند. پس آموزش مراحل ساخت وب سایت می تواند. یک امتیاز مثبت برای شما در کسب درآمد محسوب شود. قبل از اینکه سراغ هزینه ساخت وب سایت برویم، می خواهیم مواردی را که لازمه مراحل ساخت سایت است، بیان کنیم.

ساخت سایت حرفه ای از جمله مواردی است که باید مرحله به مرحله و پشت هم انجام شود تا در نهایت بتوانید به یک سایت درست و کار آمد، دست یابید. در این مقاله خلاصه ای از انواع طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی را آورده ایم تا اگر شما هم به عنوان یک کارفرما یا طراح وب می خواهید سایتی را طراحی نمایید، از مواردی که مطرح خواهد شد، استفاده کنید.

مراحل طراحی سایت

مراحل طراحی وب سایت حرفه ای عبارتند از:

مرحله اول : جمع آوری اطلاعات

امروزه با به سرکار آمدن تکنولوژی رویکرد آن بر بشر و تحقیق و بررسی. به منظور جمع آوری اطلاعات از شرکت یا کسب و کاری که می خواهید. برای آن یک وب را طراحی کنید، اولین مرحله از ساخت سایت است. در این مرحله باید. در مورد کسب و کار مشتری، شناسایی بازار هدف و مشخص کردن. هدف اصلی طراحی سایت حرفه ای اطلاعات جمع آوری کنید.

مرحله دوم : برنامه ریزی


پس از اینکه اطلاعات مورد نیاز برای مراحل ساخت سایت. یا به اصطلاح دیگر همان مراحل ساخت وب سایت را به دست آوردید، سراغ برنامه ریزی بروید. با برنامه ریزی می توانید. از هزینه ساخت وب سایت اضافی جلوگیری کنید. و با در دست داشتن یک برنامه مشخص، مانند نقشه سایت شروع به روند طراحی سایت نمایید.

در این قسمت از جمله موارد مهمی که باید همواره به آن توجه کنید، مشتری است. سایتی که شما طراحی می کنید، باید بتواند یک ارتباط خوب با مشتری برقرار کند. و او را به سمت محصول یا خدمت جذب نماید. و این هم یکی دیگر از طراحی سایت حرفه ای است.

در مرحله برنامه ریزی


در این مرحله اجزای وب سایت مانند قالب سایت، فروم ها، عناصر گرافیکی و … تصمیم گیری می کنند و برای رسیدن به آن برنامه ای مناسب در نظر می گیرند. همچنین این مرحله از روند طراحی سایت فروشگاهی و انواع سایت ها سه بخش می شود که عبارتند از:
1-ایجاد یک استراتژی برای خدمات سئو سایت
2-طراحی و ایجاد نقشه وبسایت
3-برسی و توسعه محتوای وب سایت

قدم به قدم با وب سایت

مرحله سوم : طراحی

سومین مرحله از مراحل طراحی سایت حرفه ای است که قالب کلی سایت و موارد اصلی مانند Header، ساختار منو، فوتر سایت و… مشخص می کند. در این قسمت از مراحل ساخت وب سایت یا ساده تر بخواهیم بگوییم. مراحل ساخت سایت چیزی که همواره تیم طراحی سایت تهران باید به آن توجه نمایند، بر قراری ارتباط بین اجزای طراحی شده. و کاربری سایت است. یک طراح سایت باید خلاق باشد و دقت کند. که نباید طرح و فرمی را بدون هدف مشخص در سایت قرار دهید.

طراحی وب سایت طی چه مراحلی انجام می پذیرد؟

یکی از بزرگترین مشکلاتی که در روند طراحی سایت. و مراحل طراحی سایت حرفه ای پیش می آید، عدم اطلاعات کافی. در کارفرما و نداشتن تعریف دقیق از پروژه است. این مشکل باعث کاهش سرعت انجام پروژه و کاهش نسبی کیفیت انجام مراحل ساخت وب سایت می شود. بسیاری از پروژه ها به دلیل این که هزینه مراحل طراحی وب سایت به درستی و با ترتیب مناسب انجام نشده اند، به شکست می خورند.

مثلا وقتی کارفرما بعد از انجام مراحل اولیه مراحل ساخت وب سایت و بعد از طراحی گرافیکی قالب و پیاده سازی نسخه وب بخواهد ساختار گرافیکی قالب را تغییر دهد، پروژه متوقف می شود و باید دوباره همه مراحل قبلی تکرار شوند و هزینه و زمان بیشتری برای مراحل ساخت سایت صرف می شود. روند مراحل طراحی سایت حرفه ای در ادامه نوشته شده است تا کارفرمایان دید کلی از پروژه داشته باشند.

گام به گام داشتن سایت

مراحل ساخت سایت توسط طراحی سایت ما به صورت زیر است:

 • شناخت نیاز های مشتری اولین مرحله از روند طراحی سایت
 • تعریف اهداف مشخص پروژه و برسی راه های موجود برای رسیدن به هدف
 • مشخص کردن زمان و هزینه و انعقاد قرارداد
 • طراحی گرافیک سایت و تایید از طرف مشتری
 • برنامه نویسی و پیاده سازی
 • تست و تحلیل بخش های مختلف
 • راه اندازی نسخه آزمایشی
 • تحویل نهایی
 • فاز پشتیبانی-مشاوره توسعه سایت و بهینه سازی سایت در گوگل

شرایط مراحل طراحی سایت چیست !

علاوه‌ بر مواردی که به آنها اشاره شده، نیز از موارد حائز اهمیتی وجود دارد. که باید مورد توجه قرار گیرد. راه‌ اندازی و هزینه  وب سایت نیز درست همانند راه‌ اندازی یک سایت حرفه ای (شرکت طراحی سایت حرفه ای) است و باید برای آن مکان، نام مناسب، مدیر و… در نظر گرفت. راه‌ اندازی یک سایت موفق نیاز به 4 بخش اصلی در روند طراحی سایت دارد. که شامل موارد زیر است:

 • انتخاب نام دامنه مناسب
 • هاست ( اجاره فضایی برای ورود، ذخیره اطلاعات سایت )
 • طراحی قالب زیبا و کاربردی در مراحل ساخت وب سایت
 • سیستم مدیریت و کنترل سایت
مراحل فروشگاه اینترنتی

گام به گام مراحل طراحی انواع وب سایت را بررسی میکنیم :


همانطور که گفتیم، شرکت ما برای مراحل طراحی سایت حرفه ای از مراحلی گام به گام پیروی می کند. تا ضمن خلق محصولی ارزشمند، مشتریان را به طور شفاف در جریان روند طراحی سایت پیشرفت پروژه قرار دهد. این پروسه در هشت مرحله تعریف شده. و در هر مرحله شمایی کلی از فعالیت های تیم ما را تشریح کردیم. این مراحل ساخت سایت شرکتی و مراحل ساخت وب سایت فروشگاه اینترنتی مشابه است که هزینه مراحل طراحی وب سایت مجزایی نسبت به یکدیگر دارند.

 • نیازسنجی و برنامه ریزی ساخت سایت
 • تحقیق و بررسی محتوا در روند طراحی سایت
 • طرح اولیه wireframe
 • طراحی قالب اصلی سایت
 • کدنویسی سایت که قسمتی اصلی از هزینه مراحل طراحی وب سایت را شامل می شود
 • ورود اطلاعات اولیه سایت
 • تست و بازنگری سایت
 • تحویل و آموزش کار با پنل سایت

ممکن است فکر کنید که سخت ترین قسمت ایجاد وب سایت است. ولی زمانی که ترندهای سایت فروشگاهی شما منتشر شد. متوجه خواهید شد که سخت ترین قسمت این است که سایت شما توسط کاربران دیده شود. و در نتایج جستجو قرار بگیرید. یک استراتژی مارکتینگ و روند طراحی سایت درست می تواند. تا حد زیادی شما را به این هدف نزدیک تر کند .

تخصصی ترین فروشگاه آنلاین

بررسی عوامل موثر بر هزینه سفارش طراحی سایت

به جرات می توان گفت یکی از وسیع ترین بازه های قیمت خدمات را می توانید. در حوزه ی هزینه مراحل طراحی وب سایت یا همان هزینه ساخت سایت مشاهده کرد. هر شخص یا شرکتی که به این کار مشغول است، ملاک های و روند طراحی سایت خود را دارد. و قیمت متفاوتی را برای تعرفه طراحی سایت ارائه می دهد.

این بازه وسیع مراحل طراحی سایت حرفه ای، موجب سردرگمی کارفرمایان نیز شده است( مراحل ساخت وب سایت ). عباراتی چون طراحی باکیفیت، تحویل سریع، پشتیبانی 24 ساعته، طراحی سایت فروشگاهی و… کلمات کلیدی هستند که در صفحه تعرفه طراحی سایت بیشتر شرکت ها مشاهده می کنید. 

قبل از تعیین هزینه مراحل طراحی وب سایت باید نوع وب سایت و روند طراحی سایت مشخص شود. این روزها تعداد دسته بندی و مراحل ساخت وب سایت بسیار زیاد است. هزینه ساخت سایت های خبری، تعرفه طراحی سایت شرکتی، بهترین طراحی سایت فروشگاه آنلاین، سایت بازی آنلاین، سایت استریم و پخش آنلاین مولتی مدیا، سایت های دانلود، سایت آپلود و… هر کدام ساختار مخصوص به خود را دارند.

هزینه مراحل طراحی وب سایت  


استارت شروع روند طراحی سایت به‌ شکل درست و اصولی نیازمند صرف هزینه مراحل طراحی وب سایت است. مواردی که با رعایت مراحل طراحی سایت حرفه‌ای یا همان مراحل ساخت وب سایت می‌ تواند هزینه مجزا را در بر داشته باشد، همان‌ طور که پیش از این اشاره شد، امروزه مراحل ساخت سایت، با روش‌ ها و تکنیک‌ های مختلف برنامه‌ نویسی صورت می‌ گیرد. عواملی مانند مهارت طراح، تکنیک طراحی، امنیت طراحی و… در تعیین هزینه مراحل طراحی وب سایت موثر است.

برای این مورد از روند طراحی سایت بازه قیمتی در نظر گرفته می شود. هر چند در نگاه اول، مراحل طراحی وب سایت، سخت و طولانی به‌ نظر می‌رسد و موفقیت در آن نیازمند فراگیری مهارت‌ های خاصی است، اما زمانی که با شیرینی این کار آشنا شوید و با انگیزه به آن ادامه دهید، ظرف مدت کوتاهی به جایگاه قابل‌ قبولی خواهید رسید. در این نوشتار سعی کردیم ضمن بیان مراحل، اصول مراحل طراحی سایت حرفه ای، هزینه‌ های تقریبی آن را نیز مورد بررسی قرار دهیم.

گرافیک مرحله مهم طراحی

تعرفه طراحی سایت به چه مولفه هایی بستگی دارد ؟

هزینه مراحل طراحی وب سایت و تعرفه و روند طراحی سایت به مولفه های بسیاری بستگی دارد ، از کیفیت طراحی و جذابیت آن تا کیفیت کد نویسی و بهینه بودن الگوریتم ها، همگی در مراحل ساخت وب سایت و هزینه طراحی سایت تاثیرگذار خواهند بود .ما برای برآورد هزینه تمام شده پروژه ها متناسب با برآورد هزینه ساخت سایت، نهایت دقت و وسواس را به خرج داده ایم. تا ضمن حفظ کیفیت محصول نهایی بتوانیم. قیمتی مناسب و رقابتی برای خدمات خود در ارزهای داخلی و ارزهای خارجی در نظر بگیریم.

مراحل طراحی وب سرویس تخصصی

1. اهداف سایت و برنامه ریزی استراتژی در روند طراحی سایت

مهم‌ترین مراحل طراحی سایت حرفه ای قبل از راه‌اندازی و طراحی سایت و رسیدن به موفقیت در آینده، تحقیق در مورد آن است. در واقع شما باید درباره حضور کسب و کار خود. در فضای مجازی تحقیق و بررسی انجام دهید.

ابتدایی ترین گام در مراحل ساخت وب سایت بررسی و تعیین اهداف ، سیاست و استراتژی وب سایت شما در نحوه معرفی و ارائه خدمات ، نوع و نیاز مخاطبان ، امتیازات رقابتی ،نحوه ارتباط با مخاطبان و … می باشد. بررسی و مطالعه دقیق در این مرحله می تواند در بازدهی و بهره وری وب سایت و تبلیغات شما بسیار تعیین کننده باشد که هزینه مراحل طراحی وب سایت را شامل می شود.

باید در ابتدا روند طراحی سایت مشخص کنید که هدفتان از ایجاد سایت و مراحل ساخت وب سایت چیست و اینکه سایت قرار است چه امکانات و اطلاعاتی را برای کاربران شما  ارائه دهد و چه نیازهایی از کاربر را برطرف سازد.

برای تعیین اهداف و استراتژی وب سایت تان این موارد را مد نظر قرار دهید : 1. هدف شما از داشتن وب سایت 2. نوع مخاطبان شما 3. نوع خدمات شما 4. تحلیل خواسته های مخاطبان شما 5. فضای رقابتی و ویژگی های رقابتی شما و هم‌ چنین سایت‌ های فعلی که هم موضوع سایت شما راه اندازی شده‌اند را بررسی کرده و نقاط ضعف و قوت آن‌ ها را شناسایی نمایید. ( مراحل طراحی سایت حرفه ای )

2 . طراحی سایت به صورت دستی به عنوان طرح اولیه

خوب این مراحل طراحی سایت حرفه ای از اهمیت بسیار بسیار بالایی برخوردار است. چرا که مشخص می کنه چیدمان سایت باید به چه شکلی باشه. که یکی از مراحل ساخت وب سایت است. مثلا menu کجا قرار بگیرد لیست اخبار یا مطالب یا محصولات و… و نهایتاً چیدمان و هزینه مراحل طراحی وب سایت را می توانید مشخص کنید. خوب 2 راه برای اسکچ دستی است.
– راه اول: اینکه همان جا زمان عقد قرار داد یک کاغذ بردارشته و اسکچ رو دستی بکشید و همان جا به نتیجه برسید. خوب این یک مقدار کلاس کار را ممکن است پایین بیاورید چون یا وقت زیادی رو از شما می گیرد. یا اینکه طرح نهایی خیلی جذاب و زیبا نخواهد شد.

– راه دوم: با یکی از نرم افزار ها مثل Photoshop یا وب سایت هایی مثل wireframe یا … زمانی که فرصت دارید بنشینید و مثلا  20 تا 30 طرح را بزنید و کارفرما را مجاب کنید که یکی از آن ها را انتخاب کند.

در تمام مراحل طراحی سایت حرفه ای این تجربه رو دارند که کارفرماها حتی نظری را که تایید کرده. امضا هم کرده اند باز تغییر می دهند. و باعث می شوند یک طراح سایت در مراحل ساخت وب سایت کارش عقب افتاده. , کلی تغییر مجدد اعمال کند. فرض کنید. این مرحله را حذف کنیم و انتظار داشته باشیم سایتی که درآخر ایجاد همان چیزی باشد که کارفرما آن را می خواهند.

3 . خرید هاست و دامنه مناسب ( روند طراحی سایت )

بعد از برنامه‌ریزی و مشخص کردن اهداف مورد نیاز برای. راه‌اندازی در مراحل طراحی سایت حرفه ای، باید دامنه (Domain) انتخاب کنید. دامنه معرف نام و برند شما خواهد بود. پس برای انتخاب آن دقت و وسواس خاصی داشته باشید. دامنه نامی است که با ورود آن در مرورگر وب، وب سایت شما مشاهده می شود. شرکت های زیادی هستند که دامنه اینترنتی برای شما ثبت می کنند. دامنه را می توان بصورت یکساله، سه ساله و یا پنج ساله خریداری کرد. دامنه اینترنتی برند سایت شما محسوب می شود. در انتخاب نام آن به این نکته توجه داشته باشید که نامی را انتخاب کنید. که در ذهن مخاطبتان تاثیرگذار و به یاد ماندی باشد.

در این مرحله از هزینه مراحل طراحی وب سایت، هاست که فضای اینترنتی می باشد که سایت شما روی آن قرار می گیرد در واقع هاست یک کامپیوتری است که 24 ساعته روشن و آنلاین است و تمامی اطلاعات سایت شما را درخود ذخیره می کند تا کاربران در هر ساعتی بتوانند از آن استفاده کنند.

تا زمانی که فایل های سایت طراحی شده بر روی این فضا قرار نگیرد، دیگران قادر به بازدید از وب سایت شما نیستند. کیفیت سرویس دهنده اینترنتی بسیار مهم است. چون اگر شما بهینه ترین سایت را داشته باشید و از هاست بی کیفیت استفاده کنید باعث کند شدن سایت می شود شما بایدسعی کنید این فضا را از شرکت معتبر بخرید.

مراحل طراحی سایت ، مراحل طراحی سایت حرفه ای، هزینه مراحل طراحی وب سایت، مراحل ساخت وب سایت، روند طراحی سایت، مراحل ساخت سایت

4 . مدیریت سایت و تولید محتوای مناسب

در این مرحله از مراحل طراحی سایت حرفه ای سایت‌تان برای مدیریت و ورود اطلاعات آماده است. تولید محتوا تخصصی مهم‌ترین بخش هزینه مراحل طراحی وب سایت است. زیرا با تولید محتوای جذاب و جامع، غیر تکراری و در راستای پاسخ‌ گویی به نیاز مشتریان، می‌ توانید مخاطبین زیادی را به سمت سایت خود جذب کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که محتوا و مطالب درون وب سایت شما مهمترین قسمت وب سایت شما را تشکیل می دهند. با توجه به اهداف ، نوع مخاطبان و … اطلاعات موجود در سایت شما باید گویای نوع فعالیت و خدمات شما باشد. پس مهمترین بخش در طراحی و راه اندازی سایت، انتخاب و تولید محتوا برای سایت است.

5 . طراحی گرافیکی سایت جذب کاربران به سایت

یکی از مهم ترین و کلیدی ترین نکات در مراحل ساخت سایت حرفه ای یک وب سایت، گرافیک وب سایت است. خوب حالا نیاز است که اون طراحی دستی خود را تبدیل کنید به قالب گرافیکی با یکی از نرم افزار های  Photoshop یا fireworks لازم است در این مرحله از هزینه مراحل طراحی وب سایت خیلی حساس است و رنگ و المان ها را با حس گرافیکی خوب و مرتب در کنار هم بگذارید به این دلیل که طراحی گرافیکی اولین برخورد کارفرما با سایت خود خواهد بود. ذکر این نکته مهم است که گرافیک وب شاخه ای جدا از گرافیک چاپ است وطراحی وب اصول و استانداردهای خاص خود را دارد پس لازم است جذاب و زیبا باشد.

ارسال شده در طراحی سایت اختصاصی, طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت فروشگاهیبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید