طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

0 %
طراحی سایت فروشگاهی
دپارتمان دیجیتال مارکتینگ شرکت ویرا سگال کارو با سابقه ای درخشان
خدمات ما :
 • طراحی سایت
 • طراحی انواع اپلیکیشن
 • بهینه سازی سایت SEO
 • تولید محتوای اختصاصی
 • تبلیغات در گوگل Google Ads
 • رپورتاژ خبری
 • بازاریابی سوشال مدیا
 • طراحی کمپین تبلیغاتی
 • اینفلوئنسر مارکتینگ
با ما در ارتباط باشید :
 • شنبه تا پنج شنبه
 • از ساعت 8 صبح الی 7 شب
 • تلفن : 88809098 - 88949021
 • موبایل : 09195151538
 • ایمیل : info@vira-sk.com
نشانی :
 • تهران ، خیابان ولیعصر ، ابتدای خیابان مطهری ، پلاک 472 ، ویرا سگال کارو
 • نمونه طراحی سایت های ویرا :

طراحی سایت ورزشی – ساخت وب سایت اختصاصی برای ورزشکاران گرامی

16 ژوئن 2021

طراحی سایت ورزشی به چندین قسمت تقسیم می شود :

قالب سایت- قیمت طراحی وبسایت – و در آخر سفارش سایت

امروزه دنیای مجازی و اینترنت تقریبا در هر بخشی وارد شده و آن را تحت تاثیر قرار داده است.

دنیای پرنشاط ورزش نیز از قافله عقب نمانده و با حضور خود در بستر وسیع اینترنت جنبه ی جدیدی از ارتباطات را در این زمینه فراهم کرده است.

طراحی سایت ورزشی یکی از راه های موثر و بهینه ی ارتباط با اعضای باشگاه ، بازدید کنندگان سایت و سایر افراد می باشد. ولی قبل از انجام هر کاری:

طراحی سایت ورزشی چه امکانات و ویژگی هایی دارد؟ سفارش سایت ورزشی با چه امکانات پایه ای است؟؟ طراحی سایت فروشگاهی چه تفاوتی با طراحی سایت ورزشی خبری دارد؟

در طراحی وب سایت به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ چگونه قیمت طراحی وبسایت را بررسی کنیم و سفارش سایت دهیم؟؟؟

طراحی سایت ورزشی بیشتر برای چه کسانی مناسب است؟ در هنگام سفارش سایت ورزشی باید از چه سبک قالب سایت ورزشی استفاده کنیم؟

داشتن چنین وب سایت هایی چه خبری ، اطلاعاتی ، آموزشی و حتی فروشگاهی میتواند نوعی مزیت محسوب گردد ،

در صورتی که از قالب سایت ورزشی تخصصی استفاده شود. در هنگام سفارش سایت ورزشی ،

باید از طراح متخصص سایت ورزشی مشاوره بگیریم و قیمت طراحی وبسایت ورزشی را محاسبه کنیم.

طراحی سایت ورزشی قالب سایت ورزشیسفارش سایت ورزشی قیمت طراحی وبسایت ورزشی

قیمت طراحی وبسایت ورزشی را از مشاوران ما بخواهید.

سفارش سایت ورزشی شما را در 10 روز طراحی و اجرا میکنیم.

ویژگی های یک سایت حرفه ای مختص ورزشکاران و ورزش دوستان

نمایش آنلاین نتایج ورزشی

گروه بندی مناسب

نمایش تقویم کلاس ها

آلبوم تصاویر

در دسترس بودن و آسان پیدا نمودن اطلاعات موجود

اطلاعات مربوط به لیگ های داخلی و خارجی

تاریخچه ورزشی و ارائه اطلاعات آموزشی درمورد ورزش مورد نظر

برگه ای جهت گرفتن تبلیغات

قسمت اخبار متناسب با رشته ورزشی

ساخت صفحه آشنا شدن کاربران با اعضای تیم ها و باشگاه

صفحه اطلاعات جهت به نقل و انتقال بازیکنان

ارسال خبرنامه به اعضای سایت

برای مخاطبان آنلاین، طراحی  صفحه معرفی فدراسیون ورزشی

به صورت ریسپانسیو جهت نمایش در موبایل و تبلت

جهت ارتباط کاربران با سایت، ساخت صفحه بخش تماس با ما

طراحی صفحه ای جهت معرفی انواع سبک ها و رشته های ورزشی

بر اساس اصول طراحی سایت خبری مهم ترین و اصلی ترین بخش وب بخش های اطلاع رسانی می باشد ،

و در هنگام سفارش سایت ورزشی باید این موضوع با طراح متخصص سایت ورزشی مطرح شود ،

تا بتوان قیمت طراحی وبسایت ورزشی را قبل از شروع پروژه محاسبه کرد. در قالب سایت ورزشی می توان اخبار لحظه ای مربوط به نتایج بازی های مهم را به معرض نمایش قرار داد و خبرهای مختلف در حوزه های متفاوت ورزشی را در اختیار مخاطبان قرار داد.

علاوه بر این از آن جا که هدف ساخت وب سایت به صورت خبری، اطلاع رسانی به افراد می باشد می توان بخش هایی مانند بخش مقالات یا اطلاعات تخصصی و آموزش هایی را برای آن در قالب سایت در نظر گرفت که این موضوع را هم باید در هنگام سفارش به متخصص طراح گرافیکی وب سایت گوشزد کرد.

ویرا سگال کارو متخصص ساخت انواع وب سایت

این بخش از دو جهت می تواند برای سایت مفید واقع شود. موضوع اول مربوط به جلب توجه مخاطبان برای مطالعه این اطلاعات و بررسی دقیق تر اخبار و مقالات است که سبب می شود زمان ماندن افراد در سایت افزایش یابد که این موضوع تاثیر مثبتی بر وضعیت سئو سایت خواهد داشت.

علاوه بر این ایجاد مقالات و محتواهای تخصصی برای سایت می تواند با تاکید بر کلمات کلیدی مهم انجام شود که این کار نیز می تواند تا حد زیادی به نمایش سایت ورزشی در صفحات اول نتایج جستجوی گوگل کمک می کند. از آنجایی که ساخت وب سایت ورزشی به این سبک معمولا دارای مخاطبان و بازدید زیادی است می توان بخش هایی از سایت را برای قرار دادن آگهی ها و تبلیغات و کسب در آمد از بازدید های سایت ورزشی در نظر گرفت.  

قیمت طراحی وبسایت ورزشی ( قیمت طراحی سایت فروشگاهی ) را از مشاورین متخصص شرکت هوش مصنوعی ویرا سگال کارو بخواهید.قالب سایت ورزشی خود را در هنگام سفارش سایت ورزشی انتخاب کنید.

طراحی سایت ورزشی قالب سایت ورزشیسفارش سایت ورزشی قیمت طراحی وبسایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی قالب سایت ورزشیسفارش سایت ورزشی قیمت طراحی وبسایت ورزشی

اصول ساخت سایت برای ورزش های خاص

همان طور که اشاره شد یکی از موضوعات ، طراحی های ویژه باشگاه ها می باشد که در هنگام سفارش باید به متخصص طراحی سایت این نکته گفته شود. قیمت طراحی وبسایت ورزشی را می توان در هتنگام سفارش سایت ورزشی نسبت به کارایی سایت ورزشی محاسبه کرد.

بسیاری از باشگاه های ورزشی به ویژه باشگاه های فوتبال که دارای طرفداران فراوانی هستند می توانند از این فرصت استفاده کرده و با طراحی سایت ورزشی امکانات فراوانی را برای خدمت رسانی و جلب رضایت هواداران خود ایجاد نمایند.

اولین و مهم ترین بخش این سایت های ورزشی مربوط به اطلاع رسانی اخبار باشگاه می باشد. سایت های ورزشی می توانند بخشی را برای معرفی اعضای کادر فنی و مدیریت تیم و همچنین بازیکنان قرار دهند که این موضوع هم باید در هنگام سفارش سایت ورزشی به طراح سایت گفته شود.

رزومه ورزشی افراد و حتی گالری کوچکی از تصاویر آن ها می تواند سبب جذابیت بیشتر این بخش شود. علاوه بر این بخش ها می توان یک بخش گالری تصاویر با بهره گیری از انواع ماژول های مورد استفاده در طراحی سایت ورزشی قرار داد.

طراحی سایت خود را به متخصصان شرکت ویرا سگال کارو بسپارید

در این بخش می تواند عکس هایی از تیم و وضعیت آن منتشر نمود. استفاده از گالری تصاویر و خلاقیت در طراحی آن می تواند موجب زیبا تر شدن طراحی گرافیکی سایت (قالب سایت ورزشی) گردد.

در طراحی سایت ورزشی برای باشگاه ها می توان بخشی را قرار داد که در آن افراد فرم های مخصوص را پر نموده و از این طریق عضو سایت و یا کلوب هواداران تیم مورد نظر شود.

می توان در این بخش ها، مسابقات و پیشنهادات جذابی را برای هواداران در نظر گرفت. حتی می توان راه های ارتباطی هواداران با مدیران ورزشی و دست اندر کاران تیم را در بخش تماس با ما قرار داد تا از این طریق اطمینان هواداران بیشتر جلب شود. در سایت ورزشی هم می توان بخشی را برای آگهی و تبلیغات در نظر گرفت.

قیمت طراحی وبسایت ورزشی خبری و قیمت طراحی وبسایت خاص و قیمت طراحی وبسایت ورزشی فروشگاهی با یکدیگر متفاوت است.

بسته به کارایی این سایت ها قیمت طراحی وبسایت ورزشی محاسبه میشود.

سفارش سایت ورزشی خود را به ما بدهید. ارزان ترین قیمت طراحی وبسایت ورزشی

اصول طراحی سایت انواع ورزش ها به صورت فروشگاه های جذاب

از مهم ترین بخش هایی که در طراحی سایت ورزشی می توان در نظر گرفت بخش برای فروش کالاهای ورزشی است که در ابتدای سفارش سایت ورزشی باید به طراح متخصص سایت ورزشی این نکته گوشزد شود. طراحی سایت های فروشگاهی دارای ویژگی های خاصی است که در صورت عدم رعایت آن ها می تواند صدمات جبران ناپذیری به وضعیت سایت ورزشی و نظر مخاطبان وارد نماید.قیمت طراحی وبسایت ورزشی را می توان نسبت به کارایی قبل از شروع پروژه طراحی محاسبه کرد.

در طراحی سایت ورزشی فروشگاهی بخشی برای معرفی کالا ها باید در نظر گرفت و قیمت هر کدام از کالا ها نیز در این بخش باید لحاظ شود. علاوه بر این اطلاعات کاملی برای آموزش خرید از سایت ورزشی و نحوه ارسال کالا ها نیز در این گونه سایت ها باید گنجانده شود تا مخاطبان سایت ورزشی دچار سردرگمی نشود.

یکی دیگر از مواردی که طراحی سایت ورزشی دارای اهمیت است قابلیت جستجو و دسته بندی کالاها است. در صورتی که دسته بندی مناسبی برای کالاهای سایت ورزشی در نظر گرفته شود افراد به آسانی می توانند کالای مورد نظر خود را بیایند. در نهایت باید بخشی برای امکان پرداخت های اینترنتی یا کارت به کارت برای پرداخت هزینه های توسط مخاطبان در سایت قرار داد.

ماژول های فراوانی برای بانک های مختلف جهت ارتباط سایت با درگاه های بانکی وجود دارد که می توان به آسانی به سایت ورزشی متصل شده و امکان پرداخت را برای مشتریان و مخاطبان سایت ورزشی فراهم نمود.

کمترین قیمت طراحی سایت ورزشی را از ویرا سگال کارو بخواهید.ارزان ترین قیمت طراحی وبسایت ورزشی

کلمات مرتبط : دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی ، شرکت هوش مصنوعی ، دیجیتال مارکتینگ ، خانه هوشمند ، دوره آموزشی ، هزینه طراحی سایت ، مراحل طراحی سایت ، گروه طراحی سایت شرکتی ، شرکت طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت چیست ، طراحی سایت لوازم تحریر ، طراحی سایت کتابخانه ، طراحی سایت شهر کتاب ، طراحی سایت زعفران، طراحی سایت فروش بلیط، طراحی سایت استخر، طراحی سایت ارزان، طراحی سایت آشپزی، ساخت سایت فروشگاهی ، طراحی سایت خیاطی ، طراحی سایت پوشاک

طراحی سایت دهکده المپیک ، طراحی سایت آیت الله کاشانی ، طراحی سایت شرایطی ، طراحی سایت اشرفی اصفهانی ، طراحی سایت بهشتی ، طراحی سایت وزرا ، طراحی سایت پونک ، طراحی سایت شهرداری ، طراحی سایت گاندی ، سئو سایت شخصی ، طراحی سایت شهران ، طراحی سایت دولت ، طراحی سایت باغ فیض، طراحی سایت میدان ولیعصر ، طراحی سایت فروشگاه اینستاگرامی ، هاست سایت

ارسال شده در طراحی سایت اختصاصی, طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت فروشگاهیبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید