طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

0 %
طراحی سایت فروشگاهی
اگر مد نظر دارید تا یک سایت فروشگاهی مناسب برای افزایش فروش در اختیار داشته باشید با ما همراه باشید.!
 • امنیت
  سرعت بالا
 • قابل ارتقا
  سئو
 • تنوع قالب
  طراحی اختصاصی
کد نویسی حرفه ای و مهندسی شده برای طراحی سایت فروشگاهی
سئو گوگل
امنیت
سرعت
کدنویسی
کاملا واکنشگرا
سبک و کم حجم
پنل حرفه‌ای و پیشرفته
امکان چندفروشندگی
فیلترهای پیشرفته
انواع طراحی سایت
 • طراحی سایت فروشگاهی شرکتی
 • طراحی سایت فروشگاهی املاک
 • طراحی سایت فروشگاهی پزشکی و پزشکان
 • طراحی سایت فروشگاهی وکلا
 • طراحی سایت فروشگاهی تالار،رستوران،کافی شاپ
 • طراحی سایت فروشگاهی ساختمانی
 • طراحی سایت فروشگاهی کودکان
 • طراحی سایت فروشگاهی وبلاگ
 • طراحی سایت فروشگاهی دانلود/فروش فایل
 • طراحی سایت فروشگاهی عکاسی
 • طراحی سایت فروشگاهی خودرو
 • طراحی سایت فروشگاهی دکوراسیون
 • طراحی سایت فروشگاهی ورزشی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سایت فروشگاهی کارخانجات/صنعتی
 • طراحی سایت فروشگاهی گردشگری / هتل
 • طراحی سایت فروشگاهی موسیقی/فیلم
 • طراحی سایت فروشگاهی انتشارات/چاپ
 • طراحی سایت فروشگاهی تفریحی و بازی
 • طراحی سایت فروشگاهی سامانه پیامکی
 • طراحی سایت فروشگاهی خدماتی
 • طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای
 • طراحی سایت فروشگاهی چند منظوره
 • طراحی سایت فروشگاهی و کاریابی
 • طراحی سایت فروشگاهی آموزش آنلاین
 • طراحی سایت فروشگاهی زیبایی و آرایشی
 • طراحی سایت فروشگاهی خدمات

طراحی سایت ورزشی

16 ژوئن 2021

طراحی سایت ورزشی به چندین قسمت تقسیم می شود :

قالب سایت ورزشی – قیمت طراحی وبسایت ورزشی – و در آخر سفارش سایت ورزشی

امروزه دنیای مجازی و اینترنت تقریبا در هر بخشی وارد شده و آن را تحت تاثیر قرار داده است. دنیای پرنشاط ورزش نیز از قافله عقب نمانده و با حضور خود در بستر وسیع اینترنت جنبه ی جدیدی از ارتباطات را در این زمینه فراهم کرده است. طراحی سایت ورزشی یکی از راه های موثر و بهینه ی ارتباط با اعضای باشگاه ، بازدید کنندگان سایت و سایر افراد می باشد. ولی قبل از انجام هر کاری:

طراحی سایت ورزشی چه امکانات و ویژگی هایی دارد؟ سفارش سایت ورزشی با چه امکانات پایه ای است؟؟ طراحی سایت فروشگاهی چه تفاوتی با طراحی سایت ورزشی خبری دارد؟

در طراحی وب سایت ورزشی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ چگونه قیمت طراحی وبسایت ورزشی را بررسی کنیم و سفارش سایت ورزشی دهیم؟؟؟

طراحی سایت ورزشی بیشتر برای چه کسانی مناسب است؟ در هنگام سفارش سایت ورزشی باید از چه سبک قالب سایت ورزشی استفاده کنیم؟

هدف از طراحی سایت ورزشی چیست؟ قیمت طراحی وبسایت ورزشی چقدر است؟؟ کدام قالب سایت ورزشی مناسب کار ماست؟؟

داشتن چنین وب سایت هایی چه خبری ، اطلاعاتی ، آموزشی و حتی فروشگاهی میتواند نوعی مزیت محسوب گردد در صورتی که از قالب سایت ورزشی تخصصی استفاده شود. در هنگام سفارش سایت ورزشی ، باید از طراح متخصص سایت ورزشی مشاوره بگیریم و قیمت طراحی وبسایت ورزشی را محاسبه کنیم.

طراحی سایت ورزشی قالب سایت ورزشیسفارش سایت ورزشی قیمت طراحی وبسایت ورزشی

قیمت طراحی وبسایت ورزشی را از مشاوران ما بخواهید.

سفارش سایت ورزشی شما را در 10 روز طراحی و اجرا میکنیم. ( با بهترین قالب سایت ورزشی)

ویژگی های یک سایت ورزشی

 نمایش آنلاین نتایج ورزشی

گروه بندی مناسب

نمایش تقویم کلاس ها

طراحی آلبوم تصاویر

در دسترس بودن و آسان پیدا نمودن اطلاعات موجود در سایت

طراحی  اطلاعات مربوط به لیگ های داخلی و خارجی

طراحی صفحه تاریخچه ورزشی و ارائه اطلاعات آموزشی درمورد ورزش مورد نظر

طراحی صفحه ای جهت گرفتن تبلیغات

طراحی  صفحه اخبار متناسب با رشته ورزشی

طراحی صفحه آشنا شدن کاربران با اعضای تیم ها و باشگاه

طراحی صفحه اطلاعات جهت به نقل و انتقال بازیکنان

طراحی  صفحه ارسال خبرنامه به اعضای سایت

برای مخاطبان آنلاین، طراحی  صفحه معرفی فدراسیون ورزشی

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو جهت نمایش در موبایل و تبلت

جهت ارتباط کاربران با سایت، طراحی صفحه بخش تماس با ما

طراحی صفحه ای جهت معرفی انواع سبک ها و رشته های ورزشی (قالب سایت ورزشی متناسب ، در انتخاب قالب سایت ورزشی باید تامل کرد)

طراحی سایت ورزشی قالب سایت ورزشیسفارش سایت ورزشی قیمت طراحی وبسایت ورزشی

اصول طراحی سایت ورزشی برای سایت های خبری با قالب سایت ورزشی مناسب

بر اساس اصول طراحی سایت ورزشی برای سایت های خبری مهم ترین و اصلی ترین بخش سایت بخش های اطلاع رسانی می باشد و در هنگام سفارش سایت ورزشی باید این موضوع با طراح متخصص سایت ورزشی مطرح شود تا بتوان قیمت طراحی وبسایت ورزشی را قبل از شروع پروژه محاسبه کرد. در قالب سایت ورزشی می توان اخبار لحظه ای مربوط به نتایج بازی های مهم را به معرض نمایش قرار داد و خبرهای مختلف در حوزه های متفاوت ورزشی را در اختیار مخاطبان قرار داد.

علاوه بر این از آن جا که هدف طراحی سایت ورزشی به صورت خبری، اطلاع رسانی به افراد می باشد می توان بخش هایی مانند بخش مقالات یا اطلاعات تخصصی و آموزش هایی را برای آن در قالب سایت ورزشی در نظر گرفت که این موضوع را هم باید در هنگام سفارش سایت ورزشی به متخصص طراح سایت ورزشی گوشزد کرد.

این بخش از دو جهت می تواند برای سایت مفید واقع شود. موضوع اول مربوط به جلب توجه مخاطبان برای مطالعه این اطلاعات و بررسی دقیق تر اخبار و مقالات است که سبب می شود زمان ماندن افراد در سایت افزایش یابد که این موضوع تاثیر مثبتی بر وضعیت سئو سایت خواهد داشت.

علاوه بر این ایجاد مقالات و محتواهای تخصصی برای سایت می تواند با تاکید بر کلمات کلیدی مهم انجام شود که این کار نیز می تواند تا حد زیادی به نمایش سایت ورزشی در صفحات اول نتایج جستجوی گوگل کمک می کند. از آنجایی که طراحی سایت ورزشی به این سبک معمولا دارای مخاطبان و بازدید زیادی است می توان بخش هایی از سایت ورزشی را برای قرار دادن آگهی ها و تبلیغات و کسب در آمد از بازدید های سایت ورزشی در نظر گرفت.  

قیمت طراحی وبسایت ورزشی ( قیمت طراحی سایت فروشگاهی ) را از مشاورین متخصص شرکت هوش مصنوعی ویرا سگال کارو بخواهید.قالب سایت ورزشی خود را در هنگام سفارش سایت ورزشی انتخاب کنید.

طراحی سایت ورزشی قالب سایت ورزشیسفارش سایت ورزشی قیمت طراحی وبسایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی قالب سایت ورزشیسفارش سایت ورزشی قیمت طراحی وبسایت ورزشی

اصول طراحی سایت ورزشی برای باشگاه های خاص (قالب سایت ورزشی خاص)

همان طور که اشاره شد یکی از موضوعات طراحی سایت ورزشی، طراحی های ویژه باشگاه ها (قالب سایت ورزشی در دنیای دیجیتال ) می باشد که در هنگام سفارش سایت ورزشی باید به متخصص طراحی سایت ورزشی این نکته گفته شود. قیمت طراحی وبسایت ورزشی را می توان در هتنگام سفارش سایت ورزشی نسبت به کارایی سایت ورزشی محاسبه کرد.

بسیاری از باشگاه های ورزشی به ویژه باشگاه های فوتبال که دارای طرفداران فراوانی هستند می توانند از این فرصت استفاده کرده و با طراحی سایت ورزشی امکانات فراوانی را برای خدمت رسانی و جلب رضایت هواداران خود ایجاد نمایند.

اولین و مهم ترین بخش این سایت های ورزشی مربوط به اطلاع رسانی اخبار باشگاه می باشد. سایت های ورزشی می توانند بخشی را برای معرفی اعضای کادر فنی و مدیریت تیم و همچنین بازیکنان قرار دهند که این موضوع هم باید در هنگام سفارش سایت ورزشی به طراح سایت گفته شود.

رزومه ورزشی افراد و حتی گالری کوچکی از تصاویر آن ها می تواند سبب جذابیت بیشتر این بخش شود. علاوه بر این بخش ها می توان یک بخش گالری تصاویر با بهره گیری از انواع ماژول های مورد استفاده در طراحی سایت ورزشی قرار داد.

در این بخش می تواند عکس هایی از تیم و وضعیت آن منتشر نمود. استفاده از گالری تصاویر و خلاقیت در طراحی آن می تواند موجب زیبا تر شدن طراحی گرافیکی سایت (قالب سایت ورزشی) گردد.

در طراحی سایت ورزشی برای باشگاه ها می توان بخشی را قرار داد که در آن افراد فرم های مخصوص را پر نموده و از این طریق عضو سایت و یا کلوب هواداران تیم مورد نظر شود.

می توان در این بخش ها، مسابقات و پیشنهادات جذابی را برای هواداران در نظر گرفت. حتی می توان راه های ارتباطی هواداران با مدیران ورزشی و دست اندر کاران تیم را در بخش تماس با ما قرار داد تا از این طریق اطمینان هواداران بیشتر جلب شود. در سایت ورزشی هم می توان بخشی را برای آگهی و تبلیغات در نظر گرفت.

قیمت طراحی وبسایت ورزشی خبری و قیمت طراحی وبسایت خاص و قیمت طراحی وبسایت ورزشی فروشگاهی با یکدیگر متفاوت است.

بسته به کارایی این سایت ها قیمت طراحی وبسایت ورزشی محاسبه میشود.

سفارش سایت ورزشی خود را به ما بدهید. ارزان ترین قیمت طراحی وبسایت ورزشی

اصول طراحی سایت ورزشی به صورت فروشگاه های ورزشی ( قالب سایت ورزشی فروشگاهی )

از مهم ترین بخش هایی که در طراحی سایت ورزشی می توان در نظر گرفت بخش برای فروش کالاهای ورزشی است که در ابتدای سفارش سایت ورزشی باید به طراح متخصص سایت ورزشی این نکته گوشزد شود. طراحی سایت های فروشگاهی دارای ویژگی های خاصی است که در صورت عدم رعایت آن ها می تواند صدمات جبران ناپذیری به وضعیت سایت ورزشی و نظر مخاطبان وارد نماید.قیمت طراحی وبسایت ورزشی را می توان نسبت به کارایی قبل از شروع پروژه طراحی محاسبه کرد.

در طراحی سایت ورزشی فروشگاهی بخشی برای معرفی کالا ها باید در نظر گرفت و قیمت هر کدام از کالا ها نیز در این بخش باید لحاظ شود. علاوه بر این اطلاعات کاملی برای آموزش خرید از سایت ورزشی و نحوه ارسال کالا ها نیز در این گونه سایت ها باید گنجانده شود تا مخاطبان سایت ورزشی دچار سردرگمی نشود.

یکی دیگر از مواردی که طراحی سایت ورزشی دارای اهمیت است قابلیت جستجو و دسته بندی کالاها است. در صورتی که دسته بندی مناسبی برای کالاهای سایت ورزشی در نظر گرفته شود افراد به آسانی می توانند کالای مورد نظر خود را بیایند. در نهایت باید بخشی برای امکان پرداخت های اینترنتی یا کارت به کارت برای پرداخت هزینه های توسط مخاطبان در سایت قرار داد.

ماژول های فراوانی برای بانک های مختلف جهت ارتباط سایت با درگاه های بانکی وجود دارد که می توان به آسانی به سایت ورزشی متصل شده و امکان پرداخت را برای مشتریان و مخاطبان سایت ورزشی فراهم نمود.

کمترین قیمت طراحی سایت ورزشی را از ویرا سگال کارو بخواهید.ارزان ترین قیمت طراحی وبسایت ورزشی

ارسال شده در طراحی سایت فروشگاهی
یک دیدگاه بنویسید

ابزار وبمستر

error: این مورد مجاز نیست
شماره دفتر : 88809098 (021)