طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

0 %
طراحی سایت فروشگاهی
دپارتمان دیجیتال مارکتینگ شرکت ویرا سگال کارو با سابقه ای درخشان
خدمات ما :
 • طراحی سایت
 • طراحی انواع اپلیکیشن
 • بهینه سازی سایت SEO
 • تولید محتوای اختصاصی
 • تبلیغات در گوگل Google Ads
 • رپورتاژ خبری
 • بازاریابی سوشال مدیا
 • طراحی کمپین تبلیغاتی
 • اینفلوئنسر مارکتینگ
با ما در ارتباط باشید :
 • شنبه تا پنج شنبه
 • از ساعت 8 صبح الی 7 شب
 • تلفن : 88809098 - 88949021
 • موبایل : 09195151538
 • ایمیل : info@vira-sk.com
نشانی :
 • تهران ، خیابان ولیعصر ، ابتدای خیابان مطهری ، پلاک 472 ، ویرا سگال کارو
 • نمونه طراحی سایت های ویرا :

طراحی سایت قنادی -طراحی وب سایت شیرینی فروشی

16 ژوئن 2021

پراخت قسطی هزینه طراحی سایت

شما مشتریان گرامی می توانید با پرداخت هزینه سایت خود در چهار قسط از برخورداری از یک سایت حرفه ای لذت ببرید.

پرداخت قسطی هزینه طراحی سایت بدون نیاز به ضامن

بدون نیاز به ضامن می توانید با پرداخت چهار فقره چک همین امروز پروژه وبسایت خود را شروع کنید.

طراحی سایت قنادی باید مانند خود قنادی شیرین و پر از شور و نشاط باشد. تفکر به قنادی همیشه می تواند یک لبخند بر روی لبان ما بنشاند بنابراین قالب سایت قنادی هم باید همین ویژگی را داشته باشد. البته که با توجه به تیمی که سفارش سایت قنادی شما را پذیرفته اند می تواند قیمت طراحی وبسایت قنادی شما متفاوت باشد اما ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با چگونگی بک طراحی سایت قنادی خوب آشنا کنیم و به شما بگوویم که مراحل انجام آن چیست.

انواع طراحی سایت

قیمت طراحی سایت

فروشگاهی

11.500.000+

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

شرکتی

7.240.000+

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

شخصی

4.970.000+

 

قبل از اینکه بخواهیم توضیحات خود را ارائه دهیم باید اندکی راجه به قالب گرافیکی وب سایت قنادی صحبت کنیم. برای طراحی قالب می توانید از رنگ های گرم استفاده کنید. رنگ های گرم همیشه می توانند حس اشتها را در مخاطب ایجاد کنند. باید دقت داشته باشید که درصدی از قیمت طراحی وبسایت قنادی که می پردازید برای طراحی گرافیکی است و در نتیجه باید در هنگام سفارش سایت قنادی در قرارداد خود این نکات را ذکر کنید.

طراحی سایت قنادی قالب سایت قنادی سفارش سایت قنادی قیمت طراحی وبسایت قنادی
طراحی سایت قنادی قالب سایت قنادی سفارش سایت قنادی قیمت طراحی وبسایت قنادی

طراحی سایت قنادی باید همانند مغازه واقعی آن شادی و شعف را به یاد مخاطب بیاورد. معمولا از قنادی ها برای ایام عید و سالروز های خوشحال کننده مانند سالروز تولد و ازدواج خرید می شود و به همین دلیل باید قالب سایت قنادی که برای سفارش سایت قنادی استفاده می شود این حس را در مخاطب القا کند. باید توجه داشته باشید که با توجه به طراح بصری می تواند قیمت طراحی وبسایت قنادی متغییر باشد.

ساخت وب سایت شیرینی پزی و باید ها و نباید های طراحی گرافیکی آن

هر شرکت و تیم طراحی که طراحی سایت شما را قبول می کند موظف است تا قالب گرافیکی سایت قنادی را به صورت اختصاصی برای شما تهیه کند و همچنین باید ریز قیمت ساخت قنادی آنلاین را به شما ارائه کند. شما به عنوان یک مشتری این حق را دارید تا بدانید که مبالغی را که پرداخت می کنید دقیقاً برای چیست و چرا باید آنها را پرداخت می کردید. بنابراین باید به ریز ترین نکات هم تجه داشته باشید.

طراحی سایت قنادی قالب سایت قنادی سفارش سایت قنادی قیمت طراحی وبسایت قنادی
طراحی سایت قنادی قالب سایت قنادی سفارش سایت قنادی قیمت طراحی وبسایت قنادی

در بالا اندکی به قالب سایت قنادی اشاره کردیم اما باید این مطالب را نیز اضافه کنیم که به غیر از زیبایی قالب سایت قنادی باید به گونه ای باشد که، سفارش سایت قنادی شما بتواند به راحتی سئو شود. اگر این قابلیت و بهینه سازی سایت برای طراحی سایت قنادی رعایت نشود هر مبلغی برای قیمت طراحی وبسایت قنادی پرداخت شود زیاد است و در نهایت آن سایت برای صاحبش هیچ سود آوری نخواهد داشت.

باید توجه داشته باشید که شما تقریباً می توانید هر ویژگی که می خواهید را به طراحی سایت قنادی اضافه کنید. برای مثال می توانید قابلیت گرفتن کیک های سفارشی را برای مشتریان قرار دهید تا کیک خود را همانطور که دوست دارند سفارش دهند.

شما باید برای ساخت قنادی مجازی یک درگاه پرداخت قرار دهید. اگر قرار باشد تا سایت شما قابلیت ثبت سفارش آنلاین را داشته باشید باید به گونه ای انتخاب کرد که حالت فروشگاهی را بتواند پشتیبانی کند و طبیعتا این کار در هزینه ها تاثیر خواهد داشت. اما این درگاه های پرداخت را می توانیم از کجا تهیه کنیم؟ این درگاه ها را می توان به صورت مستقیم از بانکها و با استفاده از شرکت های واسطه تهیه کرد.

طراحی سایت قنادی قالب سایت قنادی سفارش سایت قنادی قیمت طراحی وبسایت قنادی
طراحی سایت قنادی قالب سایت قنادی سفارش سایت قنادی قیمت طراحی وبسایت قنادی

بینابراین ما به این نتیجه رسیدیم که برای هر سفارش قندی مجازی می توان از قالب سایت قنادی منحصر به فردی استفاده کرد و درواقع طراحی سایت قنادی را به شیوه ای جدید ارائه داد. اما باید دقت داشته باشیم که قیمت طراحی وبسایت قنادی می تواند با توجه به ویژگی هایی که مشتری برای سایت خود انتخاب می کند متفاوت باشد. امکان دارد که شخصی نیاز به درگاه پرداخت اینترنتی نداشته باشد، اما شخص دیگری نیاز به درگاه پرداخت داشته باشد و حتی نیاز به این داشته باشد که ویژگی های دیگری را نیز داشته باشد.

شما می توانید برای طراحی سایت قنادی ازشرکت هوش مصنوعی ویرا سگال کارو مشاوره بگیرید و ما شما را در قدم به قدم مراحل پروژه ( طراحی سایت فروشگاهی ) همراهی خواهیم کرد. برای قیمت طراحی سایت فروشگاهی و سفارش طراحی سایت شرکتی خود با ما در تماس باشید.

 

ارسال شده در طراحی سایت اختصاصی, طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت فروشگاهیبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید