طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

0 %
طراحی سایت فروشگاهی
دپارتمان دیجیتال مارکتینگ شرکت ویرا سگال کارو با سابقه ای درخشان
خدمات ما :
 • طراحی سایت
 • طراحی انواع اپلیکیشن
 • بهینه سازی سایت SEO
 • تولید محتوای اختصاصی
 • تبلیغات در گوگل Google Ads
 • رپورتاژ خبری
 • بازاریابی سوشال مدیا
 • طراحی کمپین تبلیغاتی
 • اینفلوئنسر مارکتینگ
با ما در ارتباط باشید :
 • شنبه تا پنج شنبه
 • از ساعت 8 صبح الی 7 شب
 • تلفن : 88809098 - 88949021
 • موبایل : 09195151538
 • ایمیل : info@vira-sk.com
نشانی :
 • تهران ، خیابان ولیعصر ، ابتدای خیابان مطهری ، پلاک 472 ، ویرا سگال کارو
 • نمونه طراحی سایت های ویرا :

طراحی سایت فروشگاهی شرکتی چیست!!

6 ژوئن 2021

طراحی سایت فروشگاهی شرکتی شاید از نظر اسمی تفاوت چندانی با طراحی سایت فروشگاهی نداشته باشد اما باید بدانید که شرکت هایی که محصولاتی دارند که به فروش می رسانند معمولا یک محصول تخصصی را به مشتریان ارائه می دهند.

این محصولات می تواند محصولاتی با تکنولوژی بالا باشد یا می تواند محصولاتی باشد که به صورت انحصاری وارد بازار می شوند.

از همین رو به جز بارگذاری محصولات که در طراحی سایت فروشگاهی شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی معمولی به صورت یکسان است، مابقی محتویات درون سایت می تواند متفاوت باشد.

برای مثال توضیحاتی که یک شرکت بازرگانی در مورد خود درون سایت قرار می دهد با توضیحاتی که یک مغازه برای خود درون سایت قرار می دهد متفاوت هستند. همچنین نوع محصول در طراحی سایت فروشگاهی شرکتی با سایر سایت های فروشگاهی معمولی متفاوت هستند.

فروشگاه های اینترنتی که در واقع یک مغازه هستند محصولاتی را برای مشتریان خود ارائه می دهند که اکثرا مورد نیاز عام مردم هستند. در صورتی که سیات های فروشگاهی شرکتی معمولا محصولاتی را وارد می کنند که نیاز اولیه سایر کسب و کار ها می باشد.

طراحی سایت فروشگاهی شرکتی

برای مثال شرکت هایی که وارد کننده کیت های تست دستگاه های استریل بیمارستانی هستند، محصولات خود را برای بیمارستان ها و مراکز درمانی عرضه می کنند و با مردم عام و عادی کار نمی کنند. هر چند که اشخاص به صورت غیر مستقیم از این محصولات بهره مند می شوند.

پس همانطور که متوجه شده اید. ماهیت اصلی این دسته از سایت ها یکی است اما برای طراحی سایت فروشگاهی شرکتی باید یکسری از اطلاعاتی که برای شرکت ها مهم می باشد را درون خود جای دهد.

طراحی سایت فروشگاهی شرکتی چگونه انجام می شود ؟ ( سفارش طراحی سایت فروشگاهی شرکتی )

همانطور که قبلا هم اشاره کرده ایم طراحی سایت فروشگاهی شرکتی در واقع با طراحی سایت فروشگاهی عادی از نظر اصولی تفاوتی ندارد. اما اطلاعات محصولات و نوع تولید محتوایی که برای این سایت در نظر گرفته می شود می تواند در سایت های فروشگاهی نباشد.

در نتیجه نوع معرفی و نوع محصولی که در این دست از سایت ها ارائه می شود با سایر کسب و کارها متفاوت می باشد. برای اینکه یک طراحی سایت فروشگاهی شرکتی قوی داشته باشید باید به تمامی نکات ریزی که وجود دارد دقت داشته باشید.

اولین حرکت بعد از طراحی سایت فروشگاهی شرکتی این است که محتوای خود را برای موتور های جستجو بهینه سازی کنید که به آن سئو می گویند. این محتوا می تواند هم محتویات بلاگ شما باشد و هم محصولاتی را که در فروشگاه اینترنتی خود به فروش می رسانید.

باید دقت داشته باشید که که تمامی این مراحل را با دقت انجام دهید زیرا در غیر این صورت در رقابت برای رسیدن به رتبه های اول موتور های جستجو عقب خواهید ماند و نمی توانید فروشی را که انتظار دارید را داشته باشید.

در ادامه باید به این نکته توجه داشته باشید که طراحی گرافیکی سایت شما باید متناسب باشد و تمامی المان هایی که در آن استفاده می شود باید با یکدیگر همخوانی داشته باشد.

طراحی سایت فروشگاهی شرکتی

رنگ سازمانی برای سایت خود انتخاب کنید و از آن در طراحی سایت خود استفاده کنید. اگر لوگو ای برای برند خود انتخاب نکرده اید حتما یکی را برای خود برگزینید و آن را به صورت قانونی ثبت کنید. طراحی سایت فروشگاهی شرکتی بدون خرید هاست و دامنه امکان پذیر نیست، پس دقت داشته باشید که حتما از یک شرکت معتبر آنها را تهیه کنید.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی شرکتی را از مشاوران دپارتمان طراحی سایت فروشگاهی بخواهید ، کمترین هزینه طراحی سایت فروشگاهی شرکتی را با ما تجربه کنید ، بهترین طراحی سایت فروشگاهی شرکتی در شرکت ویرا سگال کارو

و در آخر باید به این نکته دقت کنید که چون سایت شما فروشگاهی است باید درگاه پرداختی را برای سایت خود انتتخاب کنید که بتوان به آن اطمینان کرد و از آن به دفعات بالا استفاده کرد. قیمت طراحی سایت فروشگاهی را از مشاوران ما بخواهید.

ما بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی شرکتی هستیم.زیر قیمت تعرفه طراحی سایت فروشگاهی شرکتی به شما عزیزان خدمات ارائه میدهیم.

در همه جای دنیا ما در کنار شما هستیم ، طراحی سایت در کانادا ، طراحی سایت در تورنتو ، طراحی سایت در استانبول و کلیه شهرها ما در کنار شما هستیم.

کلمات مرتبط :

شرکت هوش مصنوعی ، سامانه حضور و غیاب میثر ، دیجیتال مارکتینگ ، خانه هوشمند ، دوره آموزشی ، طراحی سایت فروشگاهی ، تحصیل آنلاین ، قیمت طراحی سایت فروشگاهی ، هزینه طراحی سایت ، طراحی سایت در کانادا ، طراحی سایت بندرعباس ، طراحی سایت ساری ، طراحی سایت شهریار ، طراحی سایت اصفهان

طراحی سایت تبریز ، سفارش سایت فروشگاهی ، مراحل طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت تهران ، امکانات طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت پاسداران ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت ولنجک ، طراحی سایت نیاوران ، طراحی سایت منطقه 1 تهران ، طراحی سایت فرشته ، طراحی سایت در تورنتو ، طراحی وب سایت لاهیجان ، طراحی سایت تهران ، خبر ورزشی ، طراحی وب سایت گیاهان دارویی ، سایت شرکتی

ارسال شده در طراحی سایت اختصاصی, طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت فروشگاهیبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید