طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

0 %
طراحی سایت فروشگاهی
دپارتمان دیجیتال مارکتینگ شرکت ویرا سگال کارو با سابقه ای درخشان
خدمات ما :
 • طراحی سایت
 • طراحی انواع اپلیکیشن
 • بهینه سازی سایت SEO
 • تولید محتوای اختصاصی
 • تبلیغات در گوگل Google Ads
 • رپورتاژ خبری
 • بازاریابی سوشال مدیا
 • طراحی کمپین تبلیغاتی
 • اینفلوئنسر مارکتینگ
با ما در ارتباط باشید :
 • شنبه تا پنج شنبه
 • از ساعت 8 صبح الی 7 شب
 • تلفن : 88809098 - 88949021
 • موبایل : 09195151538
 • ایمیل : info@vira-sk.com
نشانی :
 • تهران ، خیابان ولیعصر ، ابتدای خیابان مطهری ، پلاک 472 ، ویرا سگال کارو
 • نمونه طراحی سایت های ویرا :

طراحی سایت شرایطی بدون ضامن با شرایط پرداخت دلخواه شما

14 سپتامبر 2021

طراحی سایت شرایطی برای رفاه حال بیشتر شما کاربران گرامی است. در زندگی امروزه که بیشتر بیزینس ها به علت بیماری کرونا با مشکل رکود بازار مواجه هستند. یا تعطیل شده اند بهترین و ارزان ترین راه حل برای کسب درآمد بیشتر در اوضاع فعلی کشور طراحی سایت فروشگاهی و فروش اینترنتی است. اما شاید پرداخت هزینه طراحی سایت برای افراد به صورت یکجا و کامل امکان پذیر نباشد. ما فکر اینجای کار را هم کردیم. بله، طراحی سایت اقساطی!

اگر شما قصد طراحی سایت شرایطی را دارید و می خواهید یک سایت قدرتمند ایجاد کنید که بتوانید. با استفاده از آن خدمات، محصول یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید. باید تمام اصول فنی، نکات ظاهری، طراحی گرافیکی سایت و سئو را رعایت کنید . طراحی سایت و استفاده از خدمات سئو و به کارگیری درست از تکنیک‌ های آن در سایت نیاز به دانش ویژه‌ ای دارد. به همین دلیل بهتر است طراحی سایت فروشگاهی، هدف گذاری و بهینه‌ سازی سایت خود را به یک تیم متخصص، حرفه ای و مجرب بسپارید.

 

شرایط ساخت سای شرایطی

تیم ما با برخورداری از کادری مجرب و حرفه ای می تواند. بهترین گزینه ها را برای شما ارائه کند. برای رفاه حال شما مشتریان عزیز شرکت طراحی سایت ویرا سگال قصد دارد. طراحی سایت را به صورت طراحی سایت شرایطی و طراحی سایت اقساطی برای جلب رضایت بیشتر شما عزیزان ارائه دهد.

پرداخت به صورت قسطی

پرداخت به صورت چکی

بدون نیاز به ضامن

تعیین زمان پرداخت با مشتری

واگذاری مالکیت کامل سایت

انواع طراحی سایت

قیمت طراحی سایت

فروشگاهی

11.500.000+

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

شرکتی

7.240.000+

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

شخصی

4.970.000+

شما در مورد طراحی سایت چه می دانید؟

طراحی سایت به مهارت ساخت و راه‌ اندازی صفحات به هم پیوسته است. که از طریق یک آدرس اینترنتی قابل دسترسی هستند. اگر بخواهیم تعریف ساده ای از طراحی سایت داشته باشیم. باید بگیم طراحی سایت به معنای طراحی و ساخت یک وب سایت یا بهینه سازی و ری دیزاین یک سایت قدیمی در بستر اینترنت است.

مراحل طراحی سایت

ساخت وب سایت با بهترین شرایط

1. هدف گذاری و استراتژی سایت

ممکن است هدف شما از سایت حرفه ای با هدف یک شخص دیگر به اصطلاح از زمین تا آسمان فرق داشته باشد. سایت های مختلف برای هدف های گوناگون طراحی می شوند. امروزه برای تمامی مشاغل و کار ها می شود. یک سایت راه اندازی کرد. اگر یک سرچ ساده در گوگل داشته باشید متوجه می شوید. که میلیون ها سایت با هدف و موضوع متفاوت طراحی شده اند، این سایت ها شامل: طراحی سایت فروشگاهی، سایت های شخصی، سایت شرکتی، سایت های خبری و مجله ای، سایت های دانشگاهی، طراحی سایت دوره آموزشی و… صد ها مدل سایت که هر کدام هدفی متفاوت را دنبال می کنند.

به چه ملاک هایی باید زمان هدف گذاری سایت دقت داشته باشید؟

در نخستین طراحی سایت شرایطی، شما باید هدف نهایی آن سایت را تشخیص دهید. برای این کار می توانید از مدیر سایت سوال کنید تا توضیحات بیشتری به شما بدهد. وقتی هدف اصلی سایت را بدانید، تمام کارهای متناسب با هدف آن سایت را انجام خواهید داد. و می توانید یک سایت حرفه ای طراحی کنید. با استفاده از پرسش های زیر، شما بهتر می توانید به هدف اصلی سایت و ماموریت آن پی ببرید:

 • این سایت برای چه افرادی قرار است طراحی شود؟
 • قرار است در این سایت، چگونه فعالیت هایی انجام شود؟
 • هدف این سایت آموزش است یا خرید و فروش یا سرگرمی؟
 • آیا این سایت، برندی مستقل خواهد بود یا وابسته به برند دیگری است؟
 • چگونه باید یک سفارش طراحی سایت حرفه ای دهیم تا از سایت ما از سایر رقبا متمایز شود؟
 •  

 

 • طراحی سایت شرایطی

هدف عمده سایت های تجاری فروش بیشتر از طریق سایت می باشد. در سایت های غیرتجاری هم بازدید بیشتر کاربران از مهم ترین اهداف می باشد. برای رسیدن به اهداف سایت در درجه اول باید مخاطبین سایت شناسایی شوند و بازار هدف اصلی مخاطبین مشخص شود. شناخت مخاطب به ما کمک می کند تا در همه مراحل طراحی سایت علایق او را بشناسیم. تا طراحی سایت شرایطی شده از همه نظر مورد تأیید و علاقه جمع زیادی از بازار هدف مخاطبین باشد.

شرایط دلخواه پرداخت در طراحی وب سایت

2 . برنامه ریزی و تولید محتوا مناسب

پس از اینکه سایت را هدف گذاری کردید اطلاعات مورد نیاز برای طراحی سایت را به دست آوردید. به مرحله بعدی یعنی برنامه ریزی سایت بروید این مرحله از مهمترین مراحل طراحی سایت کاربردی و حرفه ای به حساب می آید. با برنامه ریزی می توانید. از هزینه های اضافی جلوگیری کنید و با در دست داشتن یک برنامه مشخص شروع به طراحی سایت شرایطی نمایید.

با توجه به اهداف، نوع مخاطبان و… اطلاعات موجود در طراحی سایت شرایطی شما باید به روشنی گویای نوع فعالیت و خدمات شما باشد. ارائه اطلاعات علمی، ساده، گویا و همراه با استفاده از نگارش مناسب. در ارتباط با نوع فعالیت و محصولات و یا خدمات شما می تواند تمامی نیاز های مخاطبان رابر طرف نماید و آنها را در استفاده از خدمات و یا محصولات شما ترقیب و متقاعد کند. 

در این مرحله از طراحی سایت شرایطی در مورد اجزای سایت مانند قالب سایت، فروم ها، تولید محتوا و عناصر گرافیکی و… تصمیم گیری می کنند. و برای رسیدن به آن برنامه ای مناسب در نظر می گیرند. این محتوا می تواند شامل متن، تصاویر، لوگوی تجاری، اطلاعات تماس، متن درباره ما، لیست و نمونه محصولات، خدمات، رنگ سازمانی و… باشد.

آماده سازی خلاصه ای از متون سایت، آماده سازی تصاویر سایت، امکاناتی که در آینده به سایت اضافه می شود، روش هایی که قرار است. برای تبلیغات سایت مورد استفاده قرار بگیرد، زمان بندی سایت برای ماه های آینده و… نکاتی است که اگر قبل از طراحی برای آن ها برنـامه ریزی شود، سرعت انجـام پروژه را بالا می بــرد و درگیــری فکری را برای آینده از بین می برد. و می توان در مراحل بعد به نکات مهم تری در مورد پیشرفت طراحی سایت شرایطی فکر کرد.

ما شرایط دلخواه پرداخت شما را در نظر میگیریم

3 . ترسیم دستی سایت بر روی کاغذ

در این مرحله از طراحی سایت شرایطی با توجه به کل اطلاعات جمع آوری شده ای. که در مراحل قبلی و با لحاظ کردن سلیقه و نظرات کارفرما، طرحی به صورت دستی یا همان کروکی بر روی کاغذ پیاده می شود. در این طراحی دستی ساختار و چارچوب اصلی طراحی سایت مشخص می شود و امکانات صفحه اول سایت روی کاغذ قابل مشاهده و بررسی است. شما می توانید با طراحی و چیدمان به صورت دستی شمایی قبل از طراحی اصلی رسم می کنید با این کار هم از جهاتی رفع اشکال می کنید. و هم از جهتی دیگر در این مرحله توافق نظری بین مشتری و تیم طراحی سایت بر قرار می شود.

ساخت وب سایت فروشگاهی با شرایط عالی

 

4 . طراحی گرافیکی و قالب مناسب

پس از مشخص شدن محل قرارگیری عناصر سایت، باید سایت را طراحی کنیم. در این مرحله با توجه به نوع کسب و کار اینترنتی و با استفاده از نرم افزار های مخصوص مانند header  footer، رنگ بندی و گرافیک سایت طراحی می شود. محیط وبسایت شما باید منطبق بر زمینه کاری تجارتتان باشد تا کاربر با کسب و کاری یکپارچه و منظم مواجه شود. با توجه به مطالعات و تجربیات ما در زمینه طراحی و توسعه وب، بر این باوریم. که رعایت اصل خلاقیت همراه با سادگی می تواند فضایی بسیار زیبا و کارآمد در طراحی سایت شرایطی شما ایجاد کند.

با توجه به فضای رقابتی و شلوغ دنیای وب جلب توجه مخاطب در مرحله ابتدائی قرار دارد. کاربر با ورود به سایت اولین چیزی که جذبش می کند ظاهر زیبا و منظم سایت می باشد. که بصورت ساده ولی جذاب در کنار هم قرار گرفته اند. تصور کنید. که قصد دیدن یک سایت را دارید که از نظر زمان بار گذاری و یا بالا آمدن بسیار کند و از نظر نمای ظاهری نکته ای برای جلب توجه شما ندارد. هر چند که شاید مطالب بسیار مفید و یا خدمات بسیار خوبی ارائه دهد. در اکثر موارد شما این سایت را خواهید بست و به سراغ طراحی سایت شرایطی دیگری خواهید رفت.

شرکت طراحی سایت با شرایط پرداخت آسان

5 . برنامه نویسی و کد نویسی

با توجه به طراحی سایت شرایطی انجام شده و نیاز مشتری، در این مرحله می‌توان از روش‌ های مختلفی برای مدیریت سایت استفاده کرد. کد های یک سایت حکم اسکلت بندی یک ساختمان را دارد، در مرحله برنامه نویسی سایت هم با توجه به نیاز های مشتری و مدل سایتی که قرار است طراحی شود. می توان روش های مختلفی را برای بخش مدیریت سایت انجام داد. برای این منظور می توان از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس استفاده کرد یا اینکه یک فریم ورک اختصاصی از صفر برنامه نویسی کرد.

ارسال شده در طراحی سایت اختصاصی, طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت فروشگاهیبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید