طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

0 %
طراحی سایت فروشگاهی
دپارتمان دیجیتال مارکتینگ شرکت ویرا سگال کارو با سابقه ای درخشان
خدمات ما :
 • طراحی سایت
 • طراحی انواع اپلیکیشن
 • بهینه سازی سایت SEO
 • تولید محتوای اختصاصی
 • تبلیغات در گوگل Google Ads
 • رپورتاژ خبری
 • بازاریابی سوشال مدیا
 • طراحی کمپین تبلیغاتی
 • اینفلوئنسر مارکتینگ
با ما در ارتباط باشید :
 • شنبه تا پنج شنبه
 • از ساعت 8 صبح الی 7 شب
 • تلفن : 88809098 - 88949021
 • موبایل : 09195151538
 • ایمیل : info@vira-sk.com
نشانی :
 • تهران ، خیابان ولیعصر ، ابتدای خیابان مطهری ، پلاک 472 ، ویرا سگال کارو
 • نمونه طراحی سایت های ویرا :

طراحی سایت بانک اطلاعاتی باک اطلاعات جامع در اینترنت

26 جولای 2021

طراحی سایت بانک از دسته سایت های خاص می باشد. امنیت در سایت بانک حرفه ای بسیار مهم است; و این موضوع جز اولویت موارد لازم برای سفارش آن است. سایت های بانکی می بایست کاملا ایمن باشند و بین سیستم ها هماهنگی داشته باشند. در سفارش ها هماهنگی , امنیت و … بسیار مهم است و این کار به یک تیم حرفه ای باید سپرده شود; و این کار جزو اولین و مهم ترین مراحل طراحی سایت بانک حرفه ای می باشد.

نکاتی برای سفارش سایت حرفه ای : محرمانه بودن گردش حساب ها و شخصی بودن اطلاعات مشتریان – انتخاب سرور مناسب وب سایت – در دسترس بودن اطلاعات و امکانات برای کاربران و مشتریان – واکنش گرا بودن در طراحی حرفه ای – بالابودن سرعت سایت – گرافیک مناسب و … کاربران با اخذ شماره مشتری یا نام کاربری و رمزعبور از شعبه ای که در آن افتتاح حساب داشته اند; میتوانند وارد این سیستم شده و از سرویس های مختلف آن استفاده کنند.

امور مالی یکی از مهمترین موارد در زندگی مردم است .که امروزه مردم امور مالی خود را که مهترین بخش زندگیشان هست را به بانک ها واگذار می کنند. بنابراین شرکت طراحی سایت بانک باید سایت را به گونه ای طراحی کند که راحت و جذاب بوده; و همچنین از الزامات نظارتی و خدمات مشتری منحصربفردی برخوردار باشند.امروزه سفارش طراحی سایت بانک حرفه ای به اندازه ساختمان فیزیکی آن اهمیت دارد. طراحی سایت بانک باید مطابق استاندارد های قانونی و در عین حال مشتری پسند و با کاربرد آسان باشند و شخصیت و تاریخ موسسه مالی را نشان دهد.

طراحی سایت بانک - طراحی سایت بانک حرفه ای - هزینه طراحی سایت بانک - شرکت طراحی سایت بانک - سفارش طراحی سایت بانک
Isometric landing page template for online banking. Vector illustration mock-up for website and mobile website

چالش های طراحی سایت بانک

سفارش طراحی سایت بانک ها و موسسات مالی اعتباری; بی شک یکی از چالش بر انگیزترین پروژه های ساخت وب سایت و پورتال برای هر شرکت فعال در این زمینه خواهد بود. از مسایل مرتبط با تامین امنیت این گونه از پروژه ها که بگذریم; حجم زیاد خدمات الکترونیکی قابل عرضه و ارائه در این دست از سایت ها و موسسات مالی و اعتباری; به تنهایی چالش برانگیز خواهد بود و در هزینه تاثیرگذار خواهد بود.

حجم خدمات الکترونیکی، امنیت، راهکارهای یکپارچه سازی با سیستم های بانکداری الکترونیکی، ترافیک بالای وب سایت در ایام خاص و … از دغدغه ها و مسایلی است که شرکت طراحی سایت بانک و طراحی پورتال; در زمان اجرا و طراحی سایت و طراحی پورتال بانک ها و موسسالت مالی با آن مواجه می شوند.

همه‌ی ما بارها گذرمان به بانک ها خورده است. تصور کنید سایت ها و اپلیکیشن های مختلف بانکی وجود نداشت. در این صورت شما مجبور بودید برای تمام کارهای بانکی خود حتی ساده ترین کارها به بانک مراجعه کنید. زیاد شدن مراجعه ها به بانک با توجه به جمعیت 80 میلیونی ایران صدمات زیادی را به محیط زیست و حتی زندگی انسان ها وارد می کرد. خیابان های شلوغ و پر ترافیک وضعیت بدتری پیدا می کردند.

طراحی سایت بانک - طراحی سایت بانک حرفه ای - هزینه طراحی سایت بانک - شرکت طراحی سایت بانک - سفارش طراحی سایت بانک

مزایای سایت بانکی

بانک ها پر از افرادی می شد که کارهای خود را کنار گذاشته اند و با ناراحتی یا عصبانیت برای وقت تلف شده خود منتظر هستند تا نوبتشان شود. کارمندانی را تصور کنید که از حجم کار زیاد خسته شده‌اند در این صورت امکان اشتباه نیز بسیار بالا خواهد رفت. این تصورات اصلا خوب نیست.بنابراین با این تفاسیر بهترین و کاربردی ترین راه حل سفارش طراحی سایت بانک می باشد. البته نباید نگران هزینه آن باشید زیرا هرچه امنیت و و کارایی بیشتر باشد کاربران سایت شما نیز بیشتر می شوند.

هزینه طراحی سایت بانک در عصر حاضر چندان هزینه بی منطقی نیست. تصور بانکی بدون یک سایت حرفه ای، تصوری مضحک بنظر می رسد ساخت این دست از سایت ها برای ایجاد تعاملات بیشتر; بین مردم و بانکداران، افزایش و آسان سازی مراودات بانکی، افزایش ارتباطات تجاری داخلی و خارجی، جلوگیری از مراجعات متعدد مردم به بانکها; و کاهش اتلاف وقت و هزینه و انرژی سودمندیهای بسیاری دارد.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت بانک به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های انواع طراحی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خودانجام دهید .

طراحی سایت بانک - طراحی سایت بانک حرفه ای - هزینه طراحی سایت بانک - شرکت طراحی سایت بانک - سفارش طراحی سایت بانک
ارسال شده در طراحی سایت اختصاصیبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید