طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

0 %
طراحی سایت فروشگاهی
اگر مد نظر دارید تا یک سایت فروشگاهی مناسب برای افزایش فروش در اختیار داشته باشید با ما همراه باشید.!
 • امنیت
  سرعت بالا
 • قابل ارتقا
  سئو
 • تنوع قالب
  طراحی اختصاصی
کد نویسی حرفه ای و مهندسی شده برای طراحی سایت فروشگاهی
سئو گوگل
امنیت
سرعت
کدنویسی
کاملا واکنشگرا
سبک و کم حجم
پنل حرفه‌ای و پیشرفته
امکان چندفروشندگی
فیلترهای پیشرفته
انواع طراحی سایت
 • طراحی سایت فروشگاهی شرکتی
 • طراحی سایت فروشگاهی املاک
 • طراحی سایت فروشگاهی پزشکی و پزشکان
 • طراحی سایت فروشگاهی وکلا
 • طراحی سایت فروشگاهی تالار،رستوران،کافی شاپ
 • طراحی سایت فروشگاهی ساختمانی
 • طراحی سایت فروشگاهی کودکان
 • طراحی سایت فروشگاهی وبلاگ
 • طراحی سایت فروشگاهی دانلود/فروش فایل
 • طراحی سایت فروشگاهی عکاسی
 • طراحی سایت فروشگاهی خودرو
 • طراحی سایت فروشگاهی دکوراسیون
 • طراحی سایت فروشگاهی ورزشی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سایت فروشگاهی کارخانجات/صنعتی
 • طراحی سایت فروشگاهی گردشگری / هتل
 • طراحی سایت فروشگاهی موسیقی/فیلم
 • طراحی سایت فروشگاهی انتشارات/چاپ
 • طراحی سایت فروشگاهی تفریحی و بازی
 • طراحی سایت فروشگاهی سامانه پیامکی
 • طراحی سایت فروشگاهی خدماتی
 • طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای
 • طراحی سایت فروشگاهی چند منظوره
 • طراحی سایت فروشگاهی و کاریابی
 • طراحی سایت فروشگاهی آموزش آنلاین
 • طراحی سایت فروشگاهی زیبایی و آرایشی
 • طراحی سایت فروشگاهی خدمات

بهترین طراحی سایت آموزشی ( سفارش سایت آموزش آنلاین )

3 جولای 2021

شرکت طراحی سایت آموزشی ( سایت آموزش آنلاین ) و یا طراحی سایت آموزشگاهی برای ارائه خدمات آموزشی مختلف اجرا و انجام می گیرد. امروزه آموزش به عنوان مقوله مهمی در توسعه و رشد و شکوفایی جوامع بشری و دستیابی آنها به مدارج بالا و نائل شدن به سطح زندگی مطلوب و ایده آل شناخته شده است. لذا طراحی سایت آموزشی ( سایت آموزش آنلاین ) یا طراحی سایت آموزشگاهی برای عرضه دوره آموزش مجازی مختلف به مخاطبان خارج از شکل های سنتی آن مورد توجه قرار گرفته است.

قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت آموزشی ( سایت آموزش آنلاین ) یا طراحی سایت آموزشگاهی خود خواهید کرد.

بگذارید ابتدا به هدف اصلی طراحی سایت آموزشی ( سایت آموزش آنلاین ) نگاهی بیندازیم. برگزاری کلاسها به صورت آنلاین و کاملا مجازی از بزرگترین اهداف راه انداری طراحی سایت آموزشی ( سایت آموزش آنلاین ) توسط شما میتواند باشد چرا که امروزه سایت آموزش آنلاین طرفداران خاص خودش را دارد و انتظار می رود بشر از قابلیت های دوره آموزش مجازی و آنلاین در آینده بیشتر بهره مند شود.

نداشتن وقت کافی یا دور بودن از موسسه آموزشی میتواند از مهمترین دلایل برگزاری کلاسها به صورت آنلاین یا فروش دوره آموزشی باشد. همکاران ما و مشاوران در شرکت ویرا سگال کارو آماده ارائه همه گونه مشاوره در این زمینه به شما هستند تا با خیال آسوده اقدام به سفارش و طراحی سایت دوره آموزش مجازی و فروش دوره آموزشی نمایید.

حال می‌خواهیم بدانیم مزیت داشتن سایت آموزش آنلاین چیست؟ در صورتی که شما صاحب یک مؤسسه‌ی آموزشی هستید، می‌توانید از طریق سایت، فعالیت‌ها، کلاس‌ها و فروش دوره آموزشی و طرح‌های خود را به افراد زیادی از جامعه معرفی کنید. همچنین می‌توانید از محیط آموزشی عکس و فیلم تهیه کنید و برای آشنایی بیشتر افراد، آن را در قسمت‌های مختلف سایت آموزش آنلاین خود قرار دهید.

اگر شما در سایت آموزش آنلاین خود فروش دوره آموزشی یا دوره آموزش مجازی برای فروش دارید، می‌توانید آن را با اتصال درگاه پرداخت آنلاین به سایت؛ اقدام به فروش دوره آموزشی کنید. از طرفی اطلاع‌رسانی‌ها از طریق سایت به سرعت انجام می‌شود. این‌ها تنها بخشی از مزایای داشتن سایت آموزش آنلاین است.

اگر مایل به طراحی سایت آموزشی ( سایت آموزش آنلاین ) یا طراحی سایت آموزشگاهی برای درج مطالب و فروش دوره آموزشی ( یا دوره آموزش مجازی ) مربوط به خود هستید ، طراحی سایت آموزشی ( سایت آموزش آنلاین ) شرکت هوش مصنوعی ویرا سگال کارو می تواند گزینه مناسبی باشند. در ادامه سایت‌هایی که شما می توانید در زمینه‌های آموزشی ، معرفی خدمات و فروش دوره آموزشی و فروش دوره آموزش مجازی از آنها استفاده کنید ، نمایش داده می شوند.

با افزایش همه گیری بیماری کووید19 ، افراد بسیاری نگران ادامه فرآیند آموزش و یادگیری بودند.  اما چیزی نگذشت که  آموزش های مدارس و دانشگاه به صورت سایت آموزش آنلاین آغاز شد . این مسئله یک چالش بسیار بزرگ برای موسسات و مدارسی بود که هیچ ابزاری برای تدریس آنلاین نداشتند. اما تعطیلی مدارس برای موسساتی که دارای سایت آموزش آنلاین بودند تاثیر زیادی نگذاشت.

به همین خاطر در این دوران طراحی سایت آموزشی ( سایت آموزش آنلاین ) رشد بسیار زیادی در بین انواع سایت ها داشت.  با استفاده از طراحی سایت آموزشی ( سایت آموزش آنلاین ) یا طراحی سایت آموزشگاهی این امکان وجود دارد که کاربران دسترسی راحتی به مطالب شما داشته باشند و در زمان و هزینه هایشان صرفه جویی شود. همچنین قادر خواهید بود که به افراد بیشتری در فواصل بسیار دور،خدمات دوره آموزش مجازی یا فروش دوره آموزشی خود را ارائه نمایید. شما با داشتن یک طراحی سایت فروشگاهی قادر خواهید بود در دنیای مجازی کسب درآمد مناسبی داشته باشید.

از ویژگی های مثبت طراحی سایت آموزشی ( سایت آموزش آنلاین ) یا طراحی سایت آموزشگاهی می توان به گستردگی آن برای بسیاری از مراکز و خدمات آموزش محور اشاره کرد. با توجه به این موضوع  طراحی سایت آموزشی ( سایت آموزش آنلاین ) تنها برای دانش آموزان و دانشجویان کاربرد ندارد .

بلکه هر فردی که با آموزش دادن و آموزش دیدن سروکار دارد می تواند از سایت آموزش آنلاین استفاده کند. حال این آموزش ها می تواند در زمینه هنر ، آشپزی ، موسیقی و یا هر چیز دیگری باشد. اما معمولا طراحی سایت آموزشی ( سایت آموزش آنلاین ) یا طراحی سایت آموزشگاهی برای مدارس ، دانشگاه ها  ، آموزشگاه ها ، اساتید و مربیان و همه فرادی که دوست دارند دانش خود را به دیگران آموزش دهند ،گزینه خوبی می باشد. 

در موفقیت طراحی سایت آموزشی ( سایت آموزش آنلاین ) ویژگی های زیادی  مطرح است. انواه سایت آموزش آنلاین طراحی شده با توجه به نوع مصرف و کاربردی که دارند و هدفی که برای آن طراحی شده اند ویژگی های خاص خود را دارند. ما اینجا به تعدادی از آنها اشاره می کنیم :

ریسپانسیو بودن در طراحی سایت آموزشی ( طراحی سایت آموزشگاهی ) :

با گسترده و فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها برای وب گردی و گشت وگذار در فضای مجازی، ریسپانسیو و واکنش گرا بودن یکی از ملزومات سایت های امروزی می باشد. حدود 50 درصد از کاربران از موبایل و تبلت برای مشاهده وب سایت ها استفاده می کنند و در صورتی که قالب سایت شما نمایش درستی در موبایل و تبلت نداشته باشد کاربران بسیاری را از دست خواهید داد . از طرف دیگر درصد زیادی از مخاطبان سایت آموزش آنلاین را جوانان و نوجوانان تشکیل می دهند که این دسته از مخاطبین برای مشاهده سایت استفاده بیشتری از موبایل و تبلت دارند.

انعطاف پذیری در طراحی سایت آموزشی بسیار مهم است ( طراحی سایت آموزشگاهی ) :

طراحی سایت آموزشی ( طراحی سایت آموزشگاهی ) باید به نحوی طراحی و پیاده سازی شوند که کاملاً با نیاز کاربر متناسب بوده و بسته به هدفی که برای آن طراحی شده اند پاسخگوی تمامی نیاز های کاربر باشند. از طرف دیگر سایت های آموزشی باید این ویژگی را هم داشته باشد که بسته به نیازهای آینده مجموعه ، امکان اضافه شدن قسمت های جدید به راحتی فراهم باشد. به عنوان مثال اضافه کردن زبان جدید به سایت یا برگزاری دوره آموزش مجازی و فروش دوره آموزشی.

اهداف و مأموریت خود را در طراحی سایت آموزشی یا طراحی سایت آموزشگاهی مشخص کنید :

سایت آموزش آنلاین مانند دیگر وب سایت ها است با کمی انتظارات متفاوت. در ابتدا قبل از انتخاب قالب سایت آموزشی، باید دقیقاً اهداف و مأموریت خود را در سایت آموزش آنلاین مشخص کنید. برای مثال اگر قصد ارائه مطالب آموزشی برای کودکان 9 ساله را دارید باید ظاهر سایت و چینش آن به شکلی باشد که هم برای کودکان و هم والدینشان خوشایند و کاربردی باشد. یا اگر قصد ارائه خدمات آموزشی برای مقاطع تحصیلی بالا را دارید باید سایتتان تخصصی تر و با ظاهری حرفه ای تر طراحی شود تا راحت بتوان فروش دوره آموزشی انجام داد.

تمرکز اصلی در طراحی سایت آموزشی : ارائه اطلاعات

سایت آموزش آنلاین باید تا جایی که میتوانند در زمینه های مرتبط با فیلد کاریشان اطلاعات ارائه کنند تا بتوانند افرادی که در اینترنت به دنبال اطلاعات مشابه هستند را جذب کرده و به عنوان کاربر دائمی خود نگه دارند. بعضی از مؤسسات آموزشی مثلا دانشگاه ها ممکن است چندین دانشکده داشته باشند که تمام این دانشکده ها باید به صورت دسته بندی شده و با دسترسی راحت در سایت آموزش آنلاین در اختیار کاربران قرار بگیرند. 

تمام دانشجویان و کاربران باید بتوانند به راحتی در سایت آموزش آنلاین به دانشکده های مختلف رفته و به دنبال اطلاعات مورد نظر خود بگردند و بتواندد دوره آموزش مجازی خود را پیدا کنند.
همه اینها به این معنی است که در سایت آموزش آنلاین بیشتر از طراحی و ظاهر باید به محتوا توجه کنید. همچنین میتوانیی بخشی را در سایت آموزش آنلاین به مطالب و فرم های قابل دانلود اختصاص دهیدو بخشی به دوره آموزش مجازی.

رنگ های مناسب برای طراحی سایت آموزشی ( طراحی سایت آموزشگاهی ) :

رنگ های مورد نظر برای سایت آموزش آنلاین را با دقت زیاد انتخاب کنید. دقت کنید که این رنگ ها باید در تناسب با لوگوی آموزشگاه و همچنین بروشورها و پوسترهای آموزشگاه باشد تا حس یکپارچگی ایجاد نماید.
به طور کلی در سایت آموزش آنلاین باید به سمت رنگ های خنثی و تأییدی بروید مانند سبز، قهوه ای، آبی و سفید. این رنگ ها ناخودآگاه حس جدیت، تکامل، قدرت و اعتماد را انتقال میدهند. افراد نیاز دارند که به شما و خدماتتان اعتماد کنند و روانشناسی رنگ ها در این مورد میتواند به شما کمک کند تا این حس را در کاربر ایجاد نمایید.

استفاده از انواع عناصر تصویری در طراحی سایت آموزشی ( طراحی سایت آموزشگاهی ) :

در آخر، سعی کنید با اضافه کردن تصاویر و ویدئوهایی از نحوه ارائه خدمات، کیفیت و خدمات خود را بیشتر به کاربران معرفی نمایید. برای مثال، اگر آموزشگاه رانندگی دارید، میتوانید ویدئوهایی از نحوه آموزش را در سایت آموزش آنلاین قرار دهید. همچنین تصاویری از امکانات موجود در آموزشگاه و کلاس ها ارائه کنید تا کاربر به یک تصویر ذهنی از کلاس ها و امکانات آن برسد.

حتی میتوانید از اجزاء تعاملی مثل چت آنلاین برای پاسخگویی به سؤالات کاربران و راهنمایی آن ها استفاده کنید. هدف ایجاد حس مهم بودن در کاربر و جلب اعتماد او میباشد که با به کارگیری این عناصر دسترسی به این هدف آسان تر میشود.شما می توانید فروش دوره آموزشی در زمان طراحی سایت آموزشی ( طراحی سایت آموزشگاهی ) را به سایت خود اضافه کنید ، یا حتی دوره آموزش مجازی را در اختیار علاقه مندان قرار دهید.

ارسال شده در طراحی سایت فروشگاهی
یک دیدگاه بنویسید

ابزار وبمستر

error: این مورد مجاز نیست
شماره دفتر : 88809098 (021)