طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

0 %
طراحی سایت فروشگاهی
دپارتمان دیجیتال مارکتینگ شرکت ویرا سگال کارو با سابقه ای درخشان
خدمات ما :
 • طراحی سایت
 • طراحی انواع اپلیکیشن
 • بهینه سازی سایت SEO
 • تولید محتوای اختصاصی
 • تبلیغات در گوگل Google Ads
 • رپورتاژ خبری
 • بازاریابی سوشال مدیا
 • طراحی کمپین تبلیغاتی
 • اینفلوئنسر مارکتینگ
با ما در ارتباط باشید :
 • شنبه تا پنج شنبه
 • از ساعت 8 صبح الی 7 شب
 • تلفن : 88809098 - 88949021 (021)
 • موبایل : 09125273491
 • ایمیل : info@vira-sk.com
نشانی :
 • تهران ، خیابان ولیعصر ، ابتدای خیابان مطهری ، پلاک 472 ، ویرا سگال کارو
 • نمونه طراحی های ویرا :

سفارش طراحی سایت با کد نویسی و برنامه نویسی اختصاصی

1 جولای 2021

سفارش طراحی سایت می تواند اولین قدم برای ورود شما به دنیای کسب و کار دیجیتال باشد. با پیشرفت تکنولوژی و شروع استفاده همه گیر از اینترنت نوع جدیدی از فروش و بازار یابی شکل گرفت. اینترنت بستری است که در اختیار همه مردم هست و این می تواند برای بسیاری از صاحبین مشاغل سودآوری زیادی داشته باشد. اما اکثر این افراد می خواهند تا از نظر قیمت طراحی سایت وردپرسی ارزان باشد. بنابرین امکان دارد تا در آن دوره شما برای پرداخت هزینه کمتر از داشتن طراحی سایت حرفه ای محروم بمانید.

حال به جای اینکه به دنبال این باشید تا سفارش طراحی سایت وردپرسی ارزان شود به این فکر کنید که خدماتی را بگیرید که قیمت طراحی سایت آن منصفانه و مناسب باشد. برای اینکه بتوانید به خوبی از این خدمات بهره ببرید و طراحی سایت حرفه ای داشته باشید باید ابتدا به چند نکته دقت و توجه داشته باشید. این نکات هم در مورد طراحی و هم در مورد کد نویسی سایت ها می باشد. برای اینکه درک بهتری از این کار داشته باشید باید بدانید که فرایند طراحی سایت چیست و چگونه آن را انجام می دهند.

همچنین باید بدانید که تفاوت بین کد نویسی اختصاصی و استفاده از CMD در چیست و کدام بهتر است.

چگونه سفارش طراحی سایت بدهیم؟

اگر می خواهید یک طراحی سایت حرفه ای داشته باشید و همچنین قیمت طراحی سایت شما مناسب باشد ابتدا باید بدانید که سایت چگونه ساخته می شود و چرا طراحی سایت وردپرسی ارزان تر از طراحی سایت اختصاصی است. برای اینکه جواب این سوال ها را بدانید باید ابتدا بدانید که وبسایت چیست. وبسیات مجموعه ای از یک یا چند صفحه در بستر اینترنت است که با وارد کردن نام آن می توانی به آن دسترسی داشته باشید و یا می توانید آن را در موتور های جستجو پیدا کنید.

 

 

چرا به طراحی سایت حرفه ای نیاز است ؟

امروزه برای همه نیاز است تا سفارش طراحی سایت بدهند. در دنیای امروز بستر اینترنت و استفاده از فناوری های دیجیتال یمی از ارکان روزمره شده به همین دلیل است که شما قطعا به اطلاعاتی نظیر قیمت طراحی سایت نیاز دارید. اولین نکته ای که وجود دارد این است که طراحی سایت می تواند به صورت اختصاصی و یا CMD باشد که یکی از معروف ترین آنها وردپرس است. طراحی سایت وردپرسی ارزان تر از حالت اختصاصی است چون شما در این دست از طراحی ها از قالب های آماده استفاده می کنید. اما استفاده از این قالب ها به این معنی نیست که شما به توسعه دهنده سایت نیاز ندارید.

بلکه دقیقا بر عکس است. برای داشته یک طراحی سایت حرفه ای حتی اگر طراحی سایت وردپرسی ارزان باشد، شما به یک توسعه دهنده و برنامه نویس سیات نیاز دارید. این توسعه دهنده می تواند قیمت طراحی سایت شما را تا حدی کاهش دهد. اگر شما از ابتدا با یک توسعه دهنده وبسایت کار مکی کنید و سفارش طراحی سایت خود را به تیم آنها می سپردید می توایند از سودآوری آن لذت ببرید. البته باید ابتدا بدانید که با توجه به نوع کار خود کدام دست از طراحی های وبسایت برای شما مناسب است.

شما می توانید اینترنت را به مغازه هایی تشبیه کنید. برای مثال شما در یک سوپر مارکت باید مبالغ اجناس را بپردازید و سپس آنها را با خود ببرید اما امکان دارد که شما یک خدماتی را ارائه می دهید که در آن شما بعد از انجام کار هزینه را دریافت می کنید. برای داشتن یک طراحی سایت حرفه ای باید بدانید که در اینترنت هم دقیقا همین شرایط حکم فرما است. این تفاوت در شغل ها می تواند سفارش طراحی سایت شما را متفاوت کنید. شما می توانید با قیمت طراحی سایت بالا یک سایت اختصاصی را طراحی کنید و هم می توانید از طراحی سایت وردپرسی ارزان استفاده کنید.

در واقع اینکه شما کدام دست از طراحی سایت حرفه ای را می خواهید کاملا مرتبط با شغل شما می باشد. در نتیجه برای سفارش طراحی سایت باید ابتدا بدانید که با توجه به شغل شما کدام نوع از طراحی های سایت مانند طراحی سایت وردپرسی ارزان ویا طراحی اختصاصی که قیمت طراحی سایت شما را بالا خواهد برد، برای شما مورد نیاز است. اگر شما محصولی را برای فروش دارید به احتمال بسیار ریاد با طراحی سایت فروشگاهی محصولات خود را بفروشید و یا اگر خدماتی را ارئه می دهید قیمت طراحی سایت ارزان تر خواهد بود.

 

ارسال شده در طراحی سایت اختصاصی, طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت فروشگاهیبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید

ابزار وبمستر

شماره دفتر : 88809098 (021)