طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

0 %
طراحی سایت فروشگاهی
دپارتمان دیجیتال مارکتینگ شرکت ویرا سگال کارو با سابقه ای درخشان
خدمات ما :
 • طراحی سایت
 • طراحی انواع اپلیکیشن
 • بهینه سازی سایت SEO
 • تولید محتوای اختصاصی
 • تبلیغات در گوگل Google Ads
 • رپورتاژ خبری
 • بازاریابی سوشال مدیا
 • طراحی کمپین تبلیغاتی
 • اینفلوئنسر مارکتینگ
با ما در ارتباط باشید :
 • شنبه تا پنج شنبه
 • از ساعت 8 صبح الی 7 شب
 • تلفن : 88809098 - 88949021 (021)
 • موبایل : 09125273491
 • ایمیل : info@vira-sk.com
نشانی :
 • تهران ، خیابان ولیعصر ، ابتدای خیابان مطهری ، پلاک 472 ، ویرا سگال کارو
 • نمونه طراحی های ویرا :

ساخت وبسایت آموزش آنلاین تحولی در صنعت آموزش جهان

4 سپتامبر 2021

ساخت وبسایت آموزش آنلاین: نقش فناوری در انتقال علوم باعث شده تا فراگیری با سرعت زیادی وسعت یابد و رشد نوآوری در آموزش علوم ، با سرعتی بیشتر از عمر ما طی شود.

بنابراین ، استفاده از شیوه هایی که منجر به یاد گیری و کار بردی شدن علوم تجربی و یافتن مصداق های آن در زندگی باشد و باعث شود که فرد با استفاده از فناوری روز بتواند در صورت نیاز به کسب دانش و اطلاعات بپردازد ، به طراحی و برنامه ریزی نیاز دارد.

ساخت وبسایت آموزش آنلاین چه تاثیری برعملکرد تحصیلی دانش آموزان دارد؟

با توجه به گسترش اینترنت پر سرعت در سطح کشور و ارائه خدمات آنلاین، شرایطی ایجاد شده که مردم برای ساده ترین کارهای خود نیز در ابتدا به جستجو در اینترنت بپردازند.

این اتفاق باعث شد که بسیاری از کسب و کارها برای ادامه فعالیت خود مجبور باشند که اقدام به  طراحی وب سایت آموزشی  نمایند. در زمینه آموزش نیز اوضاع به همین شکل می باشد.

با استفاده از  طراحی وب سایت آموزشی  این امکان وجود دارد که کاربران دسترسی راحتی به مطالب شما داشته باشند و در زمان و هزینه هایشان صرفه جویی شود.

همچنین قادر خواهید بود که به افراد بیشتری در فواصل بسیار دور ، خدمات آموزشی خود را ارائه نمایید. برای مثال:

درصورتی که شما دارای یک آموزشگاه درتهران باشید ، تنها به ساکنین این شهر می توانید خدمات ارائه دهید. اما با ساخت وبسایت آموزش آنلاین قادر خواهید بود که در دور ترین نقاط کشور هم کاربر فعال داشته باشید.

بهترین طراحی وب سایت آموزشی


ساخت وب سایت آموزشی

دانش آموزان با مشکل یادگیری روبه رو نیستند ، بلکه به دلیل انعطاف ناپذیر بودن برنامه های درسی دچار بیزاری از یادگیری شده اند و برنامه های درسی رایج را مطابق با مغز ها و ذهن های تغییر یافته خویش نمی یابند.

طراحی سایت آموزش آنلاین یکی از روش های مقرون به صرفه است. نتایج پژوهش ها نشان می دهد که نزدیک به نیمی از افراد جامعه ، حس بینایی برتری دارند و نزدیک به یک پنجم از برتری حس شنوایی برخور دارند.

یعنی از راه گوش بهتر یاد می گیرند ، بیش از یک سوم دانش آموزان از راه لمسی و جنبشی بهتر یاد می گیرند.

ویژگی های  ساخت وبسایت آموزش آنلاین :

در موفقیت  ساخت وبسایت آموزش آنلاین ویژگی های زیادی  مطرح است. سایت های آموزشی طراحی شده .با توجه به نوع مصرف و کاربردی که دارند .و هدفی که برای آن طراحی شده اند. ویژگی های خاص خود را دارند.

ما در اینجا به تعدادی از آنها اشاره می کنیم :

ریسپانسیو بودن در طراحی وب سایت آموزشی :

با گسترده و فراگیر شدن استفاده از .تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها .برای سایت گردی و گشت و گذار .در فضای مجازی ، ریسپانسیو و واکنش گرا بودن یکی از .ملزومات سایت های امروزی می باشد.

حدود 50 درصد از کاربران از موبایل .و تبلت برای مشاهده سایت ها. استفاده می کنند و در صورتی که قالب سایت شما نمایش درستی .در موبایل و تبلت نداشته باشد. کاربران بسیاری را از دست خواهید داد .

از طرف دیگر درصد زیادی. از مخاطبان سایت های آموزشی. را جوانان و نوجوانان تشکیل می دهند. که این دسته از مخاطبین برای مشاهده سایت استفاده بیشتری. از موبایل و تبلت دارند.

ناب ترین طرح گرفیکی برای سایت آموزشی

انعطاف پذیری در  طراحی وب سایت آموزشی :

سایت های آموزشی و آموزش گاهی باید .به نحوی طراحی و پیاده سازی شوند .که کاملاً با نیاز کاربر متناسب بوده. و بسته به هدفی که برای آن طراحی شده .اند پاسخگوی تمامی نیاز های کاربر باشند.

از طرف دیگر طراحی وب سایت آموزشی باید این ویژگی را هم داشته باشد .که بسته به نیاز های آینده مجموعه، امکان اضافه شدن قسمت های جدید به راحتی فراهم باشد. به عنوان مثال:

اضافه کردن زبان جدید به سایت یا امکانات دیگر.

اهداف و مأموریت خود را مشخص کنید :

ساخت وبسایت آموزش آنلاین مانند دیگر سایت ها هستند با کمی انتظارات متفاوت. در ابتدا قبل از انتخاب قالب سایت ، باید دقیقاً اهداف و مأموریت خود را مشخص کنید.

برای مثال اگر قصد ارائه مطالب آموزشی برای کودکان 9 ساله را دارید. باید ظاهر سایت و چینش آن به شکلی باشد. که هم برای کودکان و هم والدینشان خوشایند و کاربردی باشد.

یا اگر قصد ارائه خدمات آموزشی برای مقاطع تحصیلی بالا را دارید باید سایت تان تخصصی تر و با ظاهری حرفه ای تر طراحی شود.

طراحی سایت آموزش آنلاین

تمرکز اصلی سایت ارائه اطلاعات :

سایت های آموزشی باید تا جایی که می توانند در زمینه های مرتبط با فیلد کاریشان اطلاعات ارائه کنند تا بتوانند افرادی که در اینترنت به دنبال اطلاعات مشابه هستند را جذب کرده و به عنوان کاربر دائمی خود نگه دارند.

بعضی از مؤسسات آموزشی مثلا دانشگاه ها ممکن است چندین دانشکده داشته باشند که تمام این دانشکده ها باید به صورت دسته بندی شده و با دسترسی راحت در سایت در اختیار کاربران قرار بگیرند.

تمام دانشجویان و کاربران باید بتوانند به راحتی در سایت به دانشکده های مختلف رفته و به دنبال اطلاعات مورد نظر خود بگردند.

همه اینها به این معنی است که در طراحی وب سایت آموزشی بیشتر از طراحی و ظاهر باید به محتوا توجه کنید. همچنین می توانیی بخشی را در سایت به مطالب و فرم های قابل دانلود اختصاص دهید.

بهترین طراحی وب سایت آموزشی

رنگ های مناسب برای سایت های آموزشی :

رنگ های مورد نظر برای سایت تان را با دقت انتخاب کنید. دقت کنید که این رنگ ها باید در تناسب با لوگوی آموزشگاه و همچنین بروشور ها و پوستر های آموزشگاه باشد تا حس یک پارچگی ایجاد نماید.

به طور کلی در ساخت وبسایت آموزش آنلاین باید به سمت رنگ های خنثی و تأییدی بروید مانند سبز ، قهوه ای ، آبی و سفید. این رنگ ها ناخودآگاه حس جدیت ، تکامل ، قدرت و اعتماد را انتقال می دهند.

افراد نیاز دارند که به شما و خدمات تان اعتماد کنند و روانشناسی رنگ ها در این مورد می تواند به شما کمک کند تا این حس را در کاربر ایجاد نمایید.

استفاده از انواع عناصر تصویری :

در آخر ، سعی کنید با اضافه کردن تصاویر و ویدئو هایی از نحوه ارائه خدمات ، کیفیت و خدمات خود را بیشتر به کاربران معرفی نمایید. برای مثال ، اگر آموزشگاه رانندگی دارید ، می توانید ویدئو هایی از نحوه آموزش را در سایت قرار دهید.

همچنین تصاویری از امکانات موجود در آموزشگاه و کلاس ها ارائه کنید تا کاربر به یک تصویر ذهنی از کلاس ها و امکانات آن برسد. حتی می توانید از اجزاء تعاملی مثل چت آنلاین برای پاسخگویی به سؤالات کاربران و راهنمایی آن ها استفاده کنید.

هدف ایجاد حس مهم بودن در کاربر و جلب اعتماد او می باشد که با به کارگیری این عناصر دسترسی به این هدف آسان تر می شود.

کلاس آنلاین در خانه شما با ساخت وبسایت آموزش آنلاین

هدف مدیر در سایت آموزشی

اگر از مدیران یک موسسه آموزشی باشید داشتن یک نمونه سایت آموزش آنلاین ایده آل می تواند به طور شگفت آوری در جذب مخاطبان بیشتر و افزایش آمار ثبت نام و بر پایی کلاس ها در مرکز آموزشی شما کمک نماید.

مطمئن باشید هم اکنون اساتیدی که در موسسه شما مشغول تدریس هستند با دیدن عکس و رزومه و پروفایل شخصی خودشان در سایت آموزشی خرسند خواهند شد و از کار کردن در موسسه شما به خود و شما افتخار می کنند.

سعی کنید با داشتن سایت آموزشی هم دانشجو و هم استاد را راضی نگه دارید تا سود شما از این راه افزایش پیدا نماید.

انواع ساخت وبسایت آموزش آنلاین

1- طراحی سایت مدارس
2- طراحی سایت آموزشگاه زبان
3- طراحی سایت آموزشگاه هنری
4- طراحی سایت آموزشگاه فنی
5- طراحی سایت آموزشگاه ورزشی
6- طراحی سایت مهدکودک
7- طراحی سایت تدریس خصوصی

2 دلیل عمده که  ساخت وب سایت آموزشی را برای شما به صرفه میکند عبارتند از:

 •  دسترسی راحتترکاربران و صرفه جویی در زمان
  •    قابلیت دسترسی به افراد بیشتر در نقاط مختلف و از فواصل دور بدون محدودیت مکانی


ساخت وبسایت آموزش آنلاین

فرض کنید صاحب یک آموزشگاه در تهران هستید افرادی که به طور حضوری به آموزشگاه شما مراجعه می کنند عمدتاً از شهر تهران و حتی از مکان های نزدیک به آموزشگاه هستند.

در این حالت دسترسی شما حتی در خود تهران هم محدود به چند منطقه نزدیک است ولی با طراحی سایت و ارائه امکانات آموزشی مورد نیاز در آن با صرف هزینه و منابع بسیار کمتر امکان دسترسی به کاربران بیشتر حتی در دور ترین نقاط ایران را خواهید داشت.

شرکت طراحی وب سایت آموزشی شامل امکانات زیر می باشد:

 1. تاریخچه و معرفی مرکز آموزشی
 2. اخبار مرکز آموزشی و سایر اخبار مرتبط
 3. دوره های آموزشی در حال برگزاری و دوره های آموزشی آتی
 4. شرایط و نحوه ثبت نام متقاضیان آموزش
 5. برنامه زمان بندی کلاس ها
 6. ثبت نام آنلاین در دوره های آموزشی
 7. معرفی کتاب ها و جزوات آموزشی
 8. فروش کتاب ها و جزوات و سایر وسائل کمک آموزشی
 9. صدور کارنامه و اعلام نتایج
 10. دانلود جزوات اساتید ، نمونه سؤالات و …
 11. تصاویر و ویدیو های آموزشی
 12. گالری تصاویر از آموزشگاه و فعالیت های آن
 13. درج نظرات راجع به آموزشگاه و دوره های آموزشی
 14. خبر نامه ایمیلی و پیامکی برای کاربران
 15. امکان گفتگوی زنده با پشتیبان آموزشی
 16. معرفی اساتید و مربیان به صورت گرافیکی
 17. انجمن گفتگو
 18. بات تلگرام با امکان درج محتوای سایت درکانال تلگرام به صورت اتوماتیک
 19. برگزاری نظرسنجی های آنلاین
 20. منطبق بر اصول سئو سایت
ساخت وبسایت آموزش آنلاین به ما بسپارید
طراحی وب سایت آموزشی اقساطی

نقش فناوری در انتقال علوم باعث شده است تا فراگیری با سرعت زیادی وسعت یابد و رشد نو آوری در آموزش علوم ، با سرعتی بیشتر از عمر ما طی شود.

بنابراین ، استفاده از شیوه هایی که منجر به یادگیری و کاربردی شدن علوم تجربی و یافتن مصداق های آن در زندگی باشد و باعث شود که فرد با استفاده از فناوری روز بتواند در صورت نیاز به کسب دانش و اطلاعات بپردازد ، به طراحی و برنامه ریزی نیاز دارد.

ما بهترین طراحی وب سایت آموزشی را برای شما عزیزان طراحی میکنیم. کمترین هزینه طراحی وب سایت آموزشی را با ما تجربه کنید . ارزان ترین طراحی وب سایت آموزشی اقساطی طراحی وب سایت آموزشی قسطی را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا شما عزیزان طراحی وب سایت آموزشی ارزان را با ما تجربه کنید. تخصصی ترین طراحی وب سایت آموزشی در ایران .از ما مشاوره رایگان بگیرید تا ما تعرفه طراحی وب سایت آموزشی را خدمت شما ارسال کنیم و قیمت طراحی وب سایت آموزشی مد نظر شما مشخص شود. همین حالا سفارش طراحی وب سایت آموزشی خود را بدهید.

کلمات مرتبط : طراحی وب سایت آموزشی ، هزینه طراحی سایت، طراحی سایت شهر کتاب، طراحی سایت تجهیزات پزشکی، طراحی سایت رزرو هتل، برترین شرکت طراحی سایت، طراحی سایت کتاب فروشی، طراحی سایت پروتئینی، طراحی سایت گردشگری، طراحی سایت قصابی، طراحی سایت زعفران، طراحی سایت موزیک، طراحی سایت قنادی، طراحی سایت نمایشگاهی ، دیجیتال مارکتینگ ، خانه هوشمند ، دوره آموزشی ، هزینه طراحی سایت ، مراحل طراحی سایت ، گروه طراحی سایت شرکتی ، شرکت طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت چیست ، طراحی سایت لوازم تحریر

طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت عینک فروشی ، طراحی سایت اقساطی ، طراحی سایت قسطی ، سئو ، طراحی سایت کاشانک . طراحی سایت فرمانیه ، طراحی سایت نوبنیاد ، طراحی سایت زعفرانیه ، طراحی سایت دولت ، طراحی سایت سعد آباد ، طراحی سایت اقدسیه ، طراحی سایت

شرکت هوش مصنوعی ، سامانه حضور و غیاب میثر ، دیجیتال مارکتینگ ، خانه هوشمند ، دوره آموزشی ، طراحی سایت فروشگاهی ، تحصیل آنلاین ، قیمت طراحی سایت فروشگاهی ، هزینه طراحی سایت ، طراحی سایت در کانادا ، طراحی سایت بندرعباس ، طراحی سایت ساری ، طراحی سایت شهریار ، طراحی سایت اصفهان

ارسال شده در طراحی سایت اختصاصی, طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت فروشگاهیبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید

ابزار وبمستر

شماره دفتر : 88809098 (021)