طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

0 %
طراحی سایت فروشگاهی
دپارتمان دیجیتال مارکتینگ شرکت ویرا سگال کارو با سابقه ای درخشان
خدمات ما :
 • طراحی سایت
 • طراحی انواع اپلیکیشن
 • بهینه سازی سایت SEO
 • تولید محتوای اختصاصی
 • تبلیغات در گوگل Google Ads
 • رپورتاژ خبری
 • بازاریابی سوشال مدیا
 • طراحی کمپین تبلیغاتی
 • اینفلوئنسر مارکتینگ
با ما در ارتباط باشید :
 • شنبه تا پنج شنبه
 • از ساعت 8 صبح الی 7 شب
 • تلفن : 88809098 - 88949021 (021)
 • موبایل : 09125273491
 • ایمیل : info@vira-sk.com
نشانی :
 • تهران ، خیابان ولیعصر ، ابتدای خیابان مطهری ، پلاک 472 ، ویرا سگال کارو
 • نمونه طراحی های ویرا :

سئو سایت فروشگاهی در بهینه سازی سرعت ایندکس تاثیرگزار است

1 سپتامبر 2021

سئو یکی از اصلی ترین عوامل تاثیرگذار. در طراحی سایت و رتبه بندی الگوریتم گوگل است. یا به صورت ساده تر بخواهیم توضیح دهیم. یعنی پیروی از قوانین گوگل برای کسب امتیاز بهتر یا همان قرار گرفتن. در صفحه های اول گوگل است. لازم به ذکر است که بدانید این قوانین. برای سئو در تمام روند بازار جهان یکی هستند.

اگر بخواهیم مثالی راجب سئو بزنیم. که تعریف بهتری از سئو به شما کاربران گرامی ارائه دهیم. باید مثال هرچقدر که بکارید همانقدر برداشت می کنید. را مثال زد از این رو که هر چقدر که به سئو تولید محتوا خود اهمیت بدهید. طبیعتا رتبه بهتری را در الگوریتم گوگل پیدا می کنید. و قطعا در صفحات اول گوگل سایت شما قرار می گیرد.

seo website

سئو چیست؟

برای جواب به این سوال باید بدانید. که سئو در اصل یک سری قوانین است. و تولید محتوا که در بالا گفته شد. به مجموعه نوشته هایی که به صورت یک مقاله گردآوری شده است. و جهت اطلاع رسانی ، آموزشی و… تهیه و انتشار می گردد تولید محتوا گفته می شود. البته شاید برایتان جالب باشد. همه ما هر روز در حال تولید محتوا هستیم مثلا به صورت تصویری یا متنی یا حتی صوتی  در اینستاگرام یا واتس آپ! بله درست است همان استوری یا پست یا حتی لایو های که می گیرید به نوعی تولید محتوا است.

search optimization engine

تولید محتوا

همانگونه که گفته شد با تولید محتوا آشنا شدید. که ما الان فقط یکی از این تولید محتوا ها را مد نظر داریم. و آن هم تولید محتوای متنی است که با نرم افزار های کامپیوتری. مثل:  word یا اکسل و… به صورت یک مقاله تهیه می شوند. و معمولا جنبه خبری یا آموزشی و… برای سایت ها دارند. و اما برسیم به اصل مطلب:

تاثیر سئوی تولید محتوا در الگوریتم گوگل چیست؟

وقتی محتوایی (متنی) تولید کردید برای اینکه رتبه بهتری در الگوریتم گوگل دریافت کنید. باید آن را از فیلتر هایی بگذرانید. که این فیلترها یکی نوشتاری است. و دیگری همان صفحه ی سئو است. اگر شما طبق قوانین سئو که در ادامه می خواهیم. بارایتان یکسری از این قوانین را شرح دهیم. پیش بروید حتما نتیجه سئو خوبی را در الگوریتم گوگل دریافت می کنید.

مراحل سئو 

 • تعداد کلمات در متن
 • کلمات کلیدی مناسب
 • داشتن حداقل سه کلمه کلیدی
 • رعایت تعداد کلمات کلیدی
 • کلمات کلیدی تکراری استفاده نکنید
 • استفاده از کلمات کلیدی در جای خود
 • داشتن عکس شاخص مناسب
 • گذاشتن لینک داخلی یا خارجی مناسب
بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

تعداد کلمات در متن

تعداد کلمات نباید از تعدادی که برای آن در صفحه در نظر گرفته شده است. کمتر باشد. این اندازه تعداد حداقل کلمات در چند سال پیش حدود 300 کلمه بوده اما امروزه با تولید محتوای حدود 600 کلمه به سئوی خوب نزدیک می شوید. وحتما نتیجه بهتری در الگوریتم گوگل باری شما ایجاد می کند. اگر تعداد کلمات شما کم باشد حتما اخطار تعداد کلمه می گیرید. تا تعداد کلماتتان به اندازه مد نظر صفحه سئو برسد و چراغ اخطار سبز شود.

نکته: این را مد نظر داشته باشید که هر آنچه تعداد کلمات شما در متن بیشتر باشد شما حتما به امتیاز بیشتر در الگوریتم گوگل نسبط به رقبای خود جمع می کنید.

کلمات کلیدی مناسب

کلمه کلیدی همان کلماتی است که در موتور جستجوی گوگل بیشتر توسط کاربران سرچ شده است. و از این رو خیلی تاثیرگذار و مهم است پس حتما باید مناسب آن شغل یا حرفه انتخاب شود و هم نزدیک به ذهن کار بر به طور مثال:

کسی که می خواهد فرش خریداری کند در موتور جستجو کلماتی مثل قیمت فرش یا خرید فرش یا جملات این چنینی به اسطلاح سرچ می کنند. پس کلمات کلیدی که شما برای یک سایت فرش باید در نظر بگیرید باید در پیرامون این کلمات باشد.

داشتن حداقل سه کلمه کلیدی

یکی دیگه از راه های سئوی بهتر این است. که شما در محتوای خود به جز کلمه کلیدی اصلی از دو یا سه کلمه کلیدی دیگر نیز استفاده کنید. این امر باعث می شود سایت شما در هر سه کلمه جستجو شود. و در الگوریتم گوگل نیز امتیاز بیشتری کسب کنید.

به طور مثل اگر کلمه اصلی شما کسب و کار اینترنتی  باشد. می توانید چند کلمه مشابه دیگر مانند دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین یا کلمات این چنینی استفاده کنید. این امر سبب می شود تا وقتی کاربران هر کدام از این سه کلمه کلیدی را بر روی صفحه گوگل به اسطلاح سرچ دهند. سایت شما را در هر سه کلمه در صفحه جستجو بالا بیاورد.

سئو تخصصی وب سایت فروشگاهی

رعایت تعداد کلمات کلیدی

یکی از عواملی که باید بسیار به آن دقت داشته باشید. تعداد دفعاتی است که شما از کلمه کلیدی استفاده می کنید. اگر تعداد کم یا زیاد باشد اخطار از صفحه سئو دریافت میکنید که تا حل نکردن این اخطار سئوی خوبی نخواهید داشت. و صد در صد در امتیاز دهی امتیاز صفحه را به شما نمی دهد.

اگر در زمان جمع آوری مطالب تعداد دفعه استفاده شما از کلمه کلیدی نسبط به تعدادی که مورد تعیید صفحه وردپرس است بیشتر باشد. حتما در قسمت انتهایی یعنی سئو اخطاری به شما میدهد مبنی بر این که تعداد دفعات استفاده از کلمه کلیدی زیاد است لطفا از تعداد آن کم کنید. و یا برعکس اگر کم از کلمات کلیدی استفاده کنید اخطاری مبنی بر کم بودن کلمه کلیدی دریافت می کنید. که در امتیاز بندی الگوریتم گوگل بسیار تاثیرگذار است.

کلمات کلیدی تکراری استفاده نکنیم

به این معنی است که شما برای هر مقاله یا متن یا… باید حداقل از یک کلمه گلیدی در متن استفاده کنید. و این کلمه کلیدی نباید در مقالات یا نوشته های دیگر موجود در سایت شما یافت شود. اگر شما از کلمات کلیدی تکراری استفاده کنید. صفحه سئو به شما اخطار می دهد. که قبلا از این کلمه کلیدی استفاده شده و شما رفع این اخطار قادر به انتشار متن نمی باشید.

استفاده از کلمات کلیدی در جای خود

همانگونه که در بالا به آن اشاره کردیم تعداد دفعات استفاده از کلمه کلید برایتان توضیح دادیم. حال باید یادآور شد که این کلمات جای بخصوصی در مقاله باید قرار داده شوند تا بتوانند امتیاز بیشتر در الگوریتم گوگل و صفحه سئو به خود اختصاص دهند.

اگر بخواهیم چند نمونه از جاهایی که کلمات کلید در آنجا به کار می روند را برایتان مثال بزنیم. فکر کنم یکی از مهمترین آنها استفاده در همان اول پارگراف اول است یا مثلا باید حتما کلمه کلید در حداقل یکی از سرتیترها باشد.

داشتن عکس شاخص مناسب

داشتن حداقل یک عکس شاخص که مربوط به آن مقاله باشد یکی دیگر از قوانین سئو که باید انجام دهید حال این عکس باید دارای شرایطی باشد مثلا:  اسمی که با آن عکس را ذخیره میکنید مرتبط با کلمه کلیدی باشد یا داشتن حجم کیفیتی قابل قبول در سئو و حتی ترجیحا بهتر است برای عکاسی از محصولات خود از یک عکاس حرفه ای استفاده کنید که نتیجه بهتری در الگوریتم گوگل داشته باشید.

گذاشتن لینک داخلی و خارجی مناسب برای سئو

این قانون از یه جهت برای سئو سایت شما امتیاز خوبی(در الگوریتم گوگل) را به همراه دارد و هم از جهتی دیگر باعث می شود که کاربران بتوانند صفحه های دیگر که مرتبط به آن موضوع است را به وسیله لینک هایی که شما در صفحه قرار دادید ببینند و حتی از آن مطالب هم بهره برداری کنند. لینک در اصل آدرس صفحات اینترنتی داخلی و حتی سایت خارجی است که شما برای کاربران باید در تولید محتوا یا همان متن ایجاد کنید که امتیاز مناسبی را در الگوریتم گوگل به خود اختصاص دهید.

ما انواع سئو و بهترین سئو سایت را برای شما شما عزیزان انجام می دهیم. کمترین هزینه سئو سایت را با ما تجربه کنید . ارزان ترین سئو سایت را با کیفیت عالی از ما بخواهید. ویرا سگال کارو شرکت سئو سایت درجه یک. سئو اقساطی خود را با ما پیش ببرید.ما امکان سئو قسطی را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا شما عزیزان سئو ارزان سایت فروشگاهی را با ما تجربه کنید. تخصصی ترین سئو سایت در ایران .از ما مشاوره رایگان بگیرید تا ما تعرفه سئو سایت را خدمت شما ارسال کنیم و قیمت سئو سایت مد نظر شما مشخص شود. همین حالا سفارش سئو سایت خود را بدهید.

کلمات مرتبط : طراحی سایت دهکده المپیک ، طراحی سایت آیت الله کاشانی ، طراحی سایت شرایطی ، طراحی سایت اشرفی اصفهانی ، طراحی سایت بهشتی ، طراحی سایت وزرا ، طراحی سایت پونک ، طراحی سایت شهرداری ، طراحی سایت گاندی ، سئو سایت شخصی ، طراحی سایت شهران ، طراحی سایت دولت ، طراحی سایت باغ فیض، طراحی سایت میدان ولیعصر ، طراحی سایت فروشگاه اینستاگرامی ، هاست سایت

شرکت هوش مصنوعی ، سامانه حضور و غیاب میثر ، دیجیتال مارکتینگ ، خانه هوشمند ، دوره آموزشی ، طراحی سایت فروشگاهی ، تحصیل آنلاین ، قیمت طراحی سایت فروشگاهی ، هزینه طراحی سایت ، طراحی سایت در کانادا ، طراحی سایت بندرعباس ، طراحی سایت ساری ، طراحی سایت شهریار ، طراحی سایت اصفهان

طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت عینک فروشی ، طراحی سایت اقساطی ، طراحی سایت قسطی ، طراحی سایت کاشانک ، طراحی سایت فرمانیه ، طراحی سایت نوبنیاد ، طراحی سایت زعفرانیه ، طراحی سایت دولت ، طراحی سایت سعد آباد ، طراحی سایت آجودانیه ، طراحی سایت اقدسیه

ارسال شده در دیجیتال مارکتینگبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید

ابزار وبمستر

شماره دفتر : 88809098 (021)