طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

0 %
طراحی سایت فروشگاهی
دپارتمان دیجیتال مارکتینگ شرکت ویرا سگال کارو با سابقه ای درخشان
خدمات ما :
 • طراحی سایت
 • طراحی انواع اپلیکیشن
 • بهینه سازی سایت SEO
 • تولید محتوای اختصاصی
 • تبلیغات در گوگل Google Ads
 • رپورتاژ خبری
 • بازاریابی سوشال مدیا
 • طراحی کمپین تبلیغاتی
 • اینفلوئنسر مارکتینگ
با ما در ارتباط باشید :
 • شنبه تا پنج شنبه
 • از ساعت 8 صبح الی 7 شب
 • تلفن : 88809098 - 88949021 (021)
 • موبایل : 09125273491
 • ایمیل : info@vira-sk.com
نشانی :
 • تهران ، خیابان ولیعصر ، ابتدای خیابان مطهری ، پلاک 472 ، ویرا سگال کارو
 • نمونه طراحی های ویرا :

سئو سایت شخصی راحت تر از سئو کردن وب سایت فروشگاهی

4 سپتامبر 2021

سئو سایت شخصی یک موضوع .تخصصی در مباحث سئو سایت است. به همین دلیل اکثر مردم نمی‌ دانند. چگونه سایت اختصاصی خود را .بهینه‌ سازی کنند. اکثراً سوالاتی برای .صاحبان اکثر کسب و کارها به وجود می ‌آید. که چگونه .هنگام جستجوی نام آن ‌ها در اینترنت، صفحه مورد نظرشان. در بالاترین نتیجه جستجو قرار گیرد. 

پاسخ این سوال استفاده از تکنیک‌ هایی است. که جهت بهینه سازی و تولید محتوا سایت. شخصی به‌کار می‌رود.. بنابراین در این مقاله به بررسی. انواع سئو سایت شخصی چیست، سئوسایت شخصی چیست، مهمتریت کلمه کلیدی، سئوی سایت بر اساس کلمه کلیدی و… می‌پردازیم. و هرآنچه برای بهبود سایت. شخصی شما لازم است. را به آن ها اشاره می کنیم.

متد جدید سئو سایت شخصی

سئو چیست؟

سئو از دید کارشناسان. و متخصصین این امر، به مجموعه علومی گفته می شود. که هدف از آن، رساندن یک سایت. به صفحه اول گوگل در. هنگام جستجوی یک عبارت به خصوص است. به عنوان مثال اگر سایت شما درباره ماشین های کلاسیک ها. و کاربری کلمه کلیدی ماشین کلاسیک. را جستجو کند، سئو موجب می شود که سایت شما. در رتبه های اول گوگل قرار گیرد.

سئو سایت شخصی چیست؟

سئو سایت های شخصی بسیاری از افراد در زمینه فعالیت. و کسب و کار خود دارای وب سایت هایی با نام خود هستند .که نام خود را به عنوان برند کاری خود. در نظر گرفته اند. افراد مشهور، هنرمندان از جمله افرادی هستند. که دارای سایت  بوده و فعالیت ها و کارهایی که انجام می دهند .از طریق وبسایت خود به کاربران گزارش می دهند.

سایت شخصی که با نام خود فرد و حرفه او سئو شده باشد می تواند. رتبه ی بالاتری در گوگل به خود اختصاص دهد. و فرد می تواند امیدوار باشد که جذب مشتری و کاربر داشته است.

چرا کلمه کلیدی جزء شاخصه اصلی سئو به حساب می آید؟

کلمات کلیدی جز مهم ترین شاخصه های سئو محسوب می شوند. و در سئو سایت شخصی مهم ترین کلمه کلیدی نام شماست. طبق آماری که مایکروسافت در طی یک مطالعه، در سال 2010 ارائه داد، بیش از 79 درصد کارفرمایان، قبل از بررسی رزومه حرفه ای هر شخص، نام او را در اینترنت جستجو کرده اند. با توجه به اینکه. مطالعه در سال 2010 انجام شده، مطمئنا این رقم تا کنون افزایش نیز یافته است.

نکته مهم در این قسمت استفاده از شکل های مختلف نامتان توسط شماست. به عنوان مثال اگر نام شما محمد رضا کیان نژاد است ممکن است. در کارت ویزیت شما از نام محمدرضا کیان ، در اینستاگرام شما از .نام محمد کیان و در وب سایت شما از نام محمد رضا نژادی استفاده کرده باشید. این امر موجب دسترسی سخت تر به حساب های شما در شبکه های. اجتماعی مختلف و همینطور سایتتان می گردد.

در این صورت پیدا کردن. شما در اینترنت توسط شخصی که کارت. ویزیت خود را به او داده اید بسیار دشوار می شود. و بنابر این بهتر است از نام های یکسان در تمام پروفایل های خود و سایتتان استفاده کنید. در غیر این صورت ممکن است کاربران نتوانند سایت و شبکه های اجتماعی شما را بیابند و در نتیجه فرصت های شغلی را از دست خواهید داد.

سئو سایت شخصی
بهترین سئو سایت شخصی اقساطی در تهران

سئو سایت شخصی براساس کلمه کلیدی


سئو سایت شخصی، دانش و تخصص رساندن. سایت یک شخص به رتبه بالا در گوگل هنگام .جستجوی نام یا حرفه مرتبط .با سایت شخصی می باشد. همچنین سئو کردن. نام افراد به نمایش شبکه های اجتماعی که فرد دارد. مانند فیسبوک یا اینستاگرام او در رتبه اول نیز کمک می کند.

همتنطور که در قبل گفتیم زمانی که کاربری در اینترنت نام شما را جستجو می کند. باید بهترین تجربه کاربری را از سایت شما دریافت کند. سئو اسم شما سبب می شود. ترافیک بیشتری از طریق موتورهای جستجو داشته باشید.

سئو سایت شخصی مزیت های زیادی را برای سایت شما به ارمغان می آورد، یکی از این مزیت ها گسترش ارتباطات شما با دیگران می باشد، افراد از طریق جستجو شبکه های. اجتماعی خود را گسترش می دهند، همکاران تجاری خود را پیدا می کنند، با مشتریان. یا کارفرمایان بیشتری آشنا می شوند. و با دوست های قدیمی خود ارتباط دوباره برقرار می نمایند.

کارفرماها بوسیله جستجو به دنبال. کارمندان جدید برای .موقعیت های شغلی گشته. و از این طریق فرد مورد نظر خود را پیدا می کنند. همچنین کارفرمایی که .به دنبال کارمند می باشد. قبل از مصاحبه از طریق سایت شخصی اطلاعات شما را بررسی می کند. یکی از راه هایی که به استخدام .شما در یک منصب شغلی. و یا به بیشتر شدن. شانس شما برای پیدا کردن مشتریان جدید. کمک می کند، نمایش نام و حرفه شما .در اینترنت می باشد. و این موضوع بدون .سئو سایت شخصی. و نام شما امکان پذیر نیست.

تاثیرات سئوی سایت شخصی بر کسب وکار

با استفاده از تاکتیک‌های عمومی سئو. یا به کمک نرم‌افزارهای مفیدی که. برای مدیریت شهرت آنلاین (Online Reputation Management) طراحی. شده‌اند، مطالب، پروفایل‌ها و سایت‌های شما که بهینه‌سازی شده‌اند. به عنوان صفحات. معتبر توسط موتور. جستجوگر شناسایی می‌شوند. 

از آنجا که امروزه اکثر مردم قبل از انجام خرید و یا شروع هر کسب و کاری، اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق. موتورهای جستجوگر به‌.دست می‌آورند، لذا بسیار مهم است. که صفحه‌ی شما به‌گونه‌ای. بهینه سازی شده باشد. که در رقابت با سایر کسب و کارهای مشابه. در رتبه‌های بالاتری قرار گیرد.

در نتیجه تعداد مخاطب‌هایی که از .این صفحه بازدید می‌کنند بیشتر می‌شود. همین امر نتایج مثبت زیادی بر. کسب و کارتان. خواهد داشت.

در این قسمت به مهمترین آن‌ها اشاره می‌کنیم:

1- یکی از موارد مهمی . که در سئو سایت. شخصی اهمیت دارد، افزایش سرعت .سایت است، این موضوع موجب حفظ مخاطبین. جذب شده می‌شود. در نتیجه شما ترافیکی که جذب کرده‌اید را از دست نمی‌دهید.

2- شما به راحتی می‌توانید. برند شخصی خود را از طریق صفحات معتبری که طراحی می‌کنید، به مشتری و بازار کسب و کارتان معرفی کنید. و از این پس با برند شخصی خودتان کار کنید.

3- با استفاده از ابزارهای مناسب، می‌توانید دریابید که از کدام کلمات کلیدی استقبال بیشتری شده .و از آن‌ها در جهت افزایش بهره‌وری سایت استفاده کنید.

4- با شناسایی سلیقه مخاطبین و ارائه خدمات براساس آن، مخاطبان شما خود به عنوان نیروی تبلیغاتی عمل کرده. و سایت شما را به اطرافیان معرفی می‌کنند، همچنین در صورتی که کاربران از سایت شما رضایت داشته باشند، نظرات مثبت آن‌ها در فضای مجازی، افزایش می‌یابد. 

این موضوع موجب جذب ترافیک رایگان می‌شود. در صوررتی که این هدف محقق شود، شما تبلیغات رایگان کسب کرده‌ و در قسمتی از هزینه تبلیغات صرفه‌جویی نمود‌ه‌اید. همچنین رضایت .مشتریان افزایش یافته. و اعتبار کسب و کارتان بالاتر می‌رود.

ویرا سگال کارو در کلیه امور سئو در کنار شماست

5- با کاهش و یا به .حداقل رساندن. بی ‌نظمی در سایت، مشتری در حین مطالعه مطالب شما دچار خستگی نمی‌شود. و این باعث می‌شود. مدت طولانی‌ تری در سایت شما باقی بماند. که همین موضوع نیز موجب. مفید تشخیص داده شدن. سئو سایت شخصی شما توسط .الگوریتم‌های گوگل شده. و درنتیجه سئو سایت شخصی شما را در رتبه‌های بالاتر نمایش می‌دهند.

6- به دلیل افزایش روز افزون استفاده. کاربران از گوشی‌های هوشمند، یکی از موارد مهمی که باید در هنگام بهینه‌سازی سایت شخصی مد نظر قرار گیرد، طراحی سایت برای هماهنگی با این سیستم‌ها است. سایت شما باید به گونه‌ای طراحی شود. که نه تنها در کامپیوتر بلکه در گوشی‌های. هوشمند نیز به خوبی .نمایش داده شود. درغیر این صورت حجم قابل ملاحظه‌ای. از ترافیک را از دست خواهید داد.

7- یکی از مهم‌ترین نتایج سئو. در کسب و کار شخصی، افزایش فروش و درآمد، و افزایش بازدهی هزینه‌های. صرف شده است. در صورتی که سایت شما با. تکنیک‌های موثر طراحی شده‌ باشد، با افزایش استقبال کاربران، به مرور زمان توجه موتورهای جستجوگر. به سایت شما افزایش یافته. و در رتبه‌های برتر جایگاه شما تثبیت می‌شد.

درنتیجه صفحات شما روز به روز مخاطبان بیشتری جذب کرده. مشتریان سایت به مرور افزایش می‌یابند. . همین امر میزان فروش محصولات. یا انجام خدمات را افزایش داده. و موجب افزایش درآمدتان می‌شود. همچنین هزینه‌های اولیه که برای. سئو سایت شخصی انجام داده بودید، جبران شده و نیز به .سود مضاعف نیز دست می‌یابید.

بهترین سئو سایت شخصی

چند نکته مهم از سئو سایت شخصی

 • هر سایتی رقیبانی در فضای وب دارد. موتور های جستجو نیز در بین سایت های مشابه بررسی می کنند. تا آن ها را به ترتیب در رتبه بندی صفحات. خود جای دهند. بنابراین برای موفقیت در .سئو سایت شخصی لازم است. عملکرد رقبا نیز به دقت مورد. بررسی قرار بگیرد. ابتدا خدمات یا محصولاتی. که بناست در سایت شخصی. ارائه کنید. در موتور های جستجو .تایپ کرده و نتایج آن را بررسی کنید. ببینید که چه سایت های رتبه های. اول را کسب نموده اند.
 • نکات مثبت و منفی سایت های برتر، محتوای آن ها، نقص های محتوایی، مزایا و معایب ساختاری آن ها و جذاب بودنشان. برای کاربران را به دقت مورد .بررسی قرار دهید. هر جایی که از نظر. محتوا در سایت های. برتر وجود نداشته باشد، احتمالاً می تواند سکوی. پرش شما برای .موفقیت در سئو سایت شخصی خودتان باشد.
 • پس از طی این مراحل وقت. آن رسیده است .که محتوای سایت خود را تهیه کرده. و فضای وب سایت خود را طراحی کنید. برای اینکار می توانید. از وردپرس .و جوملا کمک بگیرید.

مشکلات سئو سایت شخصی

در زمان سئو سایت .شخصی و همینطور سئو نام شما، امکان دارد مشکلاتی به علت ماهیت. سئو سایت شخصی رخ بدهد. اگر سایت شما بدرستی. سئو نشده باشد. در هنگام جستجوی نام خود. در اینترنت ممکن است. با موارد زیر روبه رو شوید:

هویت آنلاین نا درست:

این امکان وجود دارد. که شخص دیگری که هم نام شماست. در اینترنت فعالیت داشته باشد. و با سرچ نام شما. وبسایت و فعالیت های او نیز بالاتر از. سایت شما نمایش داده شود. و کارفرمایان علاقه به .شما را از دست بدهند.

عکس ها و تصاویر زننده:

این امکان نیز وجود دارد. که عکس ها و ویدیو های زننده ای. از افراد دیگری هم نام. با شما در فضای اینترنت. و شبکه های اجتماعی. پخش شده باشد. که قطعا باعث ایجاد مشکل. در کار و حرفه شما می شود.

تشابه نام شما با یک شخصیت معروف:

در صورتی که نام شما با نام یک شخصیت معروف مانند هنرمندان یا خوانندگان یکسان باشد .برای دیده شدن در فضای مجازی شانس زیادی نخواهید داشت. موارد بسیاری پیش آمده. که نام فردی با نام شخص معروفی مشابه باشد .و در زمینه سئو سایت شخصی توسط نام فرد دچار مشکل شده باشد.

بهترین روش در این گونه. موارد در صورت امکان، استفاده از پسوند نام خانوادگی .یا نام کامل شماست. تا نام واقعی شما از نام .او متمایز باشد. در صورت نداشتن. پسوند می توانید. از راه دیگری نیز. استفاده نمایید، تنها راهی که وجود دارد. استفاده از نام مستعار .یا ساخت یک پسوند برای نام .حرفه ای شما می باشد.

سئو سایت شخصی

بهترین بهینه سازی سایت شخصی
سئو سایت شخصی قسطی

کلمات مرتبط : سئو سایت شخصی ، شرکت هوش مصنوعی ، دیجیتال مارکتینگ ، خانه هوشمند ، دوره آموزشی ، هزینه طراحی سایت ، مراحل طراحی سایت ، گروه طراحی سایت شرکتی ، شرکت طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت چیست .طراحی سایت فروشگاهی مصالح ساختمانی . قیمت طراحی سایت با وردپرس ،

طراحی سایت اختصاصی ، طراحی سایت عینک فروشی ، طراحی سایت اقساطی ، طراحی سایت قسطی ، سئو ، طراحی سایت کاشانک . طراحی سایت فرمانیه ، طراحی سایت نوبنیاد ، طراحی سایت زعفرانیه ، طراحی سایت دولت ، طراحی سایت سعد آباد ، طراحی سایت اقدسیه ، طراحی سایت

سفارش سایت فروشگاهی ، مراحل طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت تهران ، امکانات طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت تبریز ، طراحی سایت کرج ، طراحی سایت پاسداران ، طراحی سایت مشهد ، طراحی سایت ولنجک ،

طراحی سایت نیاوران ، طراحی سایت منطقه 1 تهران ، طراحی سایت فرشته ، طراحی سایت در تورنتو ، طراحی وب سایت لاهیجان ، طراحی سایت تهران ، طراحی سایت فروشگاهی شرکتی ، خبر ورزشی ، طراحی وب سایت گیاهان دارویی ، سایت شرکتی

ارسال شده در دیجیتال مارکتینگبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید

ابزار وبمستر

شماره دفتر : 88809098 (021)