طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

0 %
طراحی سایت فروشگاهی
دپارتمان دیجیتال مارکتینگ شرکت ویرا سگال کارو با سابقه ای درخشان
خدمات ما :
 • طراحی سایت
 • طراحی انواع اپلیکیشن
 • بهینه سازی سایت SEO
 • تولید محتوای اختصاصی
 • تبلیغات در گوگل Google Ads
 • رپورتاژ خبری
 • بازاریابی سوشال مدیا
 • طراحی کمپین تبلیغاتی
 • اینفلوئنسر مارکتینگ
با ما در ارتباط باشید :
 • شنبه تا پنج شنبه
 • از ساعت 8 صبح الی 7 شب
 • تلفن : 88809098 - 88949021 (021)
 • موبایل : 09125273491
 • ایمیل : info@vira-sk.com
نشانی :
 • تهران ، خیابان ولیعصر ، ابتدای خیابان مطهری ، پلاک 472 ، ویرا سگال کارو
 • نمونه طراحی های ویرا :

دیجیتال مارکتینگ و بیزینس بازاریابی دیجیتال بر کسب و کار

16 جولای 2021

دیجیتال مارکتینگ و بیزینس مارکتینگ نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است; که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً آنلاین از جمله تلفن‌های همراه و دیگر دیوایس های نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود. در دنیایی که روز به روز به سمت مجازی شدن پیش می رود; هر کسب و کاری لازم است حضور فعالی در فضای مجازی داشته; و استراتژی های دیجیتال مارکتینگ و بیزینس مارکتینگ مناسب ترین راه  برای بیزینسی بهتر است.

دیجیتال مارکتینگ و بیزینس اصول استراتژی آنها

مطمئنا در حال حاضر و با شیوع بیماری جدید شاهد افزایش رکود در بازارهای امروزی شده اید. امری که توانست در این وضعیت به رشد بازارهای دیجیتالی کمک کند; بحث به کارگیری صحیح اصول دیجیتال مارکتینگ و بیزینس فروش کمپانی‌ها و کسب و کارهای مختلف بود. در حقیقت افرادی که فروش خود را در این رکود افزایش دادند; آنهایی بودند که توانستند تک تک اجزای دیجیتال مارکتینگ را بشناسند; و در یک یا چند مورد از آن‌ها مطابق اهداف و استراتژی‌های رقابتی خود سرمایه گذاری کنند; و به دنبال خدمت رسانی ویژه به مردم باشند.

بهتر است بدانید که آگاهی به اصول دیجیتال مارکتینگ و بیزینس مارکتینگ; به افراد کمک می‌کند تا استراتژی بازاریابی خود را قدم به قدم برنامه ریزی کنند; و بتوانند مسائل رقابت; افزایش فروش; درآمدزایی; تبلیغات; جلب اعتماد مشتریان; وفادار ساختن خریداران و بسیاری امور دیگر را با بهره گیری از اجزای مارکتینگ مرتفع سازند و در این آشفته بازار به برندی تبدیل شوند; در روستاهای دور نیز شناخته شده و مورد احترام باشند.

دیجیتال مارکتینگ و بیزینس

آیا دیجیتال مارکتینگ در همه کسب و کارها چه B2B و چه B2C کاربرد دارد؟

دیجیتال مارکتینگ و بیزینس مارکتینگ در همه کسب و کارهای موجود در هر صنعتی کاربرد دارد. صرف نظر از اینکه شرکت شما چه چیزی می ­فروشد; می تواند از دیجیتال مارکتینگ در ایجاد buyer persona ها; و شناخت نیازهای مخاطبان و همچنین ایجاد محتوای ارزشمند آنلاین استفاده کند. اگرچه این بدین معنا نیست که همه کسب و کارها باید استراتژی بازریابی آنلاین مشابهی را دنبال کنند.

شرکت های B2B

اگر شرکت شما در حوزه B2B فعالیت دارد; تلاش های بازاریابی دیجیتالی شما احتمالا باید حول جذب مشتری آنلاین (با هدف نهایی یافتن اشخاصی برای صحبت با فروشندگان) باشد. به همین دلیل نقش استراتژی بازاریابی شما جذب مشتریان بالقوه­ ای برای فروشندگان است که بیشترین احتمال تبدیل به مشتری را دارند; که این کار از طریق وب سایت و کانال های دیجیتالی پشتیبان آن صورت می­ گیرد.

علاوه بر وب سایت شاید بد نباشد به کانال های کسب و کار محور مانند LinkedIn نیز; روی بیاورید چرا که جایی است که جامعه هدف مورد نظرتان; در آن وقت خود را سپری می کنند.

دیجیتال مارکتینگ و بیزینس

شرکت های B2C

اگر شرکت شما در زمینه B2C فعال است; با توجه به قیمت محصولاتتان به احتمال زیاد هدفتان از فعالیت های دیجیتال مارکتینگ و بیزینس و جذب مردم به وب سایتتان; و وادار کردن آنها به خرید حتی بدون نیاز به صحبت با یک فروشنده خواهد بود. به همین دلیل شاید کمتر بتوانید به مفهوم سنتی مشتری بالقوه بپردازید; و باید بر روی ایجاد فرایند خرید سریع; از زمانی که شخصی وارد سایت شما می ­شود تا هنگامی که خرید انجام می­ دهد; تمرکز نمایید. این اغلب بدان معناست که ویژگی های محصولتان در محتوا در جایگاه بالاتری در قیف بازاریابی نسبت به کسب و کارهای B2B قرار دارد و احتمالا باید از فراخوان برای اقدام   (CTAs)  قدرتمندتری استفاده نمایید.

برای شرکت های B2C کانال هایی مانند اینستاگرام (Instagram) و پینترست  (Pinterest); اغلب ارزشمندتر از پلتفرم های مبتنی بر بیزینس مانند لینکدین  (LinkedIn ) است.

یک بیزینس چطور دیجیتال مارکتینگ را تعریف می کند؟

دیجیتال مارکتینگ با استفاده از تاکتیک ها و کانال های متعدد برای ارتباط برقرار کردن با مشتریان; جایی که بیشتر زمان خود را می گذرانند; یعنی فضای آنلاین تعریف می شود. از خود وب سایت گرفته تا دارایی های آنلاین یک برند; تبلیغات دیجیتال، ایمیل مارکتینگ، بروشورهای آنلاین و موارد دیگر; تاکتیک های متعدد و متنوعی هستند که زیر چتر دیجیتال مارکتینگ و بیزینس مارکتینگ قرار می گیرند.

دیجیتال مارکتینگ از تاکتیک ها و کانال های متعدد برای ارتباط برقرار کردن با مشتریان استفاده می کند.

بهترین دیجیتال مارکترها یک تصویر واضح از نحوه حمایت هر کمپین برای; رسیدن به اهداف خود دارند. با توجه به اهداف استراتژی بازاریابی آن ها، بازاریابان می توانند یک کمپین بزرگتر را از طریق کانال های رایگان یا پرداختی که در اختیار دارند حمایت کنند.

به عنوان مثال یک بازاریاب محتوا; می تواند یک سری پست بلاگ برای ایجاد سرنخ از یک کتاب الکترونیکی جدید; که بیزینس آن ها اخیراً ایجاد کرده است استفاده کند. بازاریاب شبکه های اجتماعی این بیزینس می تواند در معرفی این پست های بلاگ از طریق پست های ارگانیک و پرداختی در اکانت های شبکه های اجتماعی این بیزینس کمک کند. بازاریاب ایمیلی این بیزینس نیز; شاید یک کمپین ایمیلی برای فرستادن اطلاعات بیشتر در مورد بیزینس; برای کسانی که کتاب را دانلود کرده اند راه اندازی کند. 

دیجیتال مارکتینگ و بیزینس

آیا دیجیتال مارکتینگ برای تمامی بیزینس ها جوابگو می باشد؟

دیجیتال مارکتینگ می تواند برای هر بیزینس در هر صنعتی جواب دهد. بدون توجه به چیزی که بیزینس شما می فروشد، دیجیتال مارکتینگ و بیزینس  همچنان شامل ایجاد پرسوناهای خریدار شما برای شناسایی نیازهای مخاطبان و ایجاد محتوای با ارزش آنلاین با توجه به این نیازها می شود. اگرچه این بدین معنی نیست که تمامی بیزینس ها باید یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ و بیزینس مارکتینگ را به شیوه های مشابه یکدیگر پیاده سازی کنند.

ارسال شده در دیجیتال مارکتینگبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید

ابزار وبمستر

شماره دفتر : 88809098 (021)